Hurkacz, Majchrzak dają pierwsze zwycięstwo Polsce w Pucharze ATP 2022 | Wycieczka ATP

Hubert Harrocks i Kamil Majjrsak Obaj pomogli w sobotnim pierwszym zwycięstwie Polski w grupie D z Grecją Plik ATP.

Harrocks i jego trener, Craig Pointon, Frezowanie, gdy wiadomości są filtrowane późno Stephanos Chitsibas, który był gotowy do zmierzenia się w meczu singlowym nr 1, został wykluczony z gry z powodu kontuzji prawego łokcia. Ale Harrocks szybko zadomowił się na arenie banku Kudos, aby udaremnić wymianę 20-letniego Chitsibasa. Arystoteles Thanos, Wygrał remis 6-1, 6-2 i 2-0.

W meczu singlowym nr 2 Majjrsak, zajmując 117. miejsce na świecie, grał z nadzieją na porażkę. Michael Pervolarakis 6-1, 6-4 w 79 minut. The Harks, którzy w 54-minutowym starciu włączyli 10 zwycięzców, następnie wykonali wysoce profesjonalny występ nad Thanosem.

Nie mogłem się doczekać gry ze Stefanosem i współpracy z moim trenerem i Marcinem nad opracowaniem taktyki. [Matkowski]„Więc było mi ciężko, kiedy się dowiedziałem”, „powiedział Harrocks.” Nigdy wcześniej z nim nie grałem, ani nie widziałem, jak gra. Miał świetną obsługę i na szczęście wróciłem dobrze i wywarłem na nim presję. Miło jest być z powrotem w Sydney.”

Ukończony krawat z Michael Pervolarakis I pokonaj Polaków Tsitsipas Szymon Valkov i Jan Zilinski Grecja wygrała seta 6-4, 5-7, 10-8 w 90 minut.

We wtorek Polska zmierzy się z Gruzją, a Grecja z Argentyną. Obie relacje będą konkurować Ken Roswall Stadion w Sydney.

Majjrsak dominował z ośmioma zwycięstwami w pierwszych dziewięciu meczach, a Pervolarakis zmienił pozycję na korcie i zaczął uderzać krótką piłkę. 25-latek wygrał trzy mecze z rzędu 3-2 w drugim secie, ale nadal znajdował głębokie uderzenia w ziemię pod powszechną presją. Majchrzak nigdy nie obejrzał się za siebie, łapiąc nerwy, by stworzyć decydujący punkt zwrotny podaniem z forhendu 3-3.

– To mój pierwszy mecz w tym roku w tak znakomitym środowisku i to zaszczyt reprezentować swój kraj – powiedział Majjrsak. „Kiedy walczę o swój kraj, daje mi to różne emocje i uczucia. Ogromną przyjemność sprawia mi dziś przyznanie Polsce tego pierwszego punktu. Od początku meczu widziałem swój rytm. Byłem bardzo konsekwentny, byłem bardzo szczęśliwy „Występ. Nawet przerwa na starcie drugiego seta. Wyszedłem na prowadzenie 2-0 i wpuściłem go z powrotem. To był niebezpieczny moment.”

READ  Marek Belka: Rób to, co zaleca UE. Nie możemy wymyślić nic lepszego

Świat nr 4 Chitsibas uzgodniony na początku listopada Mistrzowie Rolex ParisOd jakiegoś czasu odczuwał ból. Zagrał w meczu Finały Nito ATP W Turynie przed wyjazdem z powodu tej samej kontuzji.

ten Plik ATP Forma to numer zagrany jako pierwszy. Widzi 2 single, a następnie nr 1 single i deble.