Hughes, Miller of Canucks został wybrany do All-Star Skills po głosowaniu fanów

Hughes, Miller of Canucks został wybrany do All-Star Skills po głosowaniu fanów

Quinn Hughes i JT Miller z drużyny Vancouver Canucks zostali wybrani przez fanów NHL do udziału w turnieju NHL All-Star Skills 2024 prezentowanym przez DraftKings Sportsbook.

Hughes, obrońca i Miller, napastnik, uzupełniają grupę 12 zawodników, którzy będą rywalizować w nowym formacie umiejętności w Scotiabank Arena w Toronto 2 lutego (19:00 ET; ESPN, ESPN+, SN, TVAS) w ramach weekendu gwiazd NHL 2024.

Hughes i Miller, zwycięzcy głosowania fanów NHL All-Star Skills 2024 przedstawionego przez MassMutual, dołączają do kolegi z drużyny Canucks, Eliasa Petterssona, w umiejętnościach All-Star. Pozostałych dziewięciu to Auston Matthews i William Nylander z Toronto Maple Leafs, Nathan MacKinnon i Cale Makar z Colorado Avalanche, Connor McDavid i Leon Draisaitl z Edmonton Oilers, Nikita Kucherov z Tampa Bay Lightning i Jack Hughes z New Jersey. Devils i Davida Pastrnaka z Boston Bruins.

Każda z 12 gwiazd NHL będzie rywalizować w konkursie umiejętności w czterech z pierwszych sześciu wydarzeń: Fastenal NHL Fastest Skater, Rogers NHL Hardest Shot, Upper Deck NHL Stick Handling, Tim Hortons NHL One Timers, Scotiabank NHL Passing Challenge i Cheetos. Dokładność strzału w NHL. Pierwsze miejsce otrzyma pięć punktów, drugie miejsce otrzyma cztery punkty i tak dalej.

Najlepsza ósemka awansuje do siódmego wydarzenia: Honda NHL Shootout.

Szóstka najlepszych przejdzie do finałowego wydarzenia: toru przeszkód Pepsi NHL. Wydarzenie będzie obejmowało wszystkie umiejętności i będzie warte podwójną liczbę punktów. Pierwsze miejsce otrzyma 10 punktów, drugie miejsce otrzyma 8 punktów i tak dalej.

„Chcieliśmy zrobić coś, co sprawiłoby graczom przyjemność i w czym chcieli uczestniczyć” – powiedział w zeszłym miesiącu komisarz NHL Gary Bettman w „SportsCenter” ESPN, porównując ten format do dziesięcioboju. „…Będziemy ukoronować All-Star jako mistrza umiejętności i to powinno być świetną zabawą.”

Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *