Horoskop dzienny: 5 czerwca

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Połączenie Marsa i Plutona w twoje urodziny wskazuje, że będziesz miał do czynienia z poważnymi problemami w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Nadal możesz być zrelaksowany i kochający zabawę, ale powinieneś także znaleźć czas na zajęcie się sprawami czysto fizycznymi.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Planety ostrzegają, że przywiązujesz zbyt dużą wagę do spraw, które nie mają żadnego znaczenia. Sposobem na ucieczkę od tego jest emocjonalne oderwanie się od ziemskich wydarzeń. Rozwiązuj problemy w miarę ich pojawiania się, ale nie daj się im posiadać.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Wygląda na to, że ostatnio wpadasz na irytujących ludzi i trudno jest kontrolować swój temperament i nie reagować na nich. Pomocne może być przypomnienie sobie, że ci ludzie stanowią w dużej mierze mniejszość. Większość ludzi nadal jest fajna.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Podążaj za swoimi instynktami w ten weekend, nawet jeśli kierują Cię w pozornie mrocznych i niebezpiecznych kierunkach. Od kiedy jesteś typem, który boi się tego, co może kryć się w cieniu? Jedyne, czego się boi, to sam strach.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Zachowaj swoje uczucia dla siebie przez następne 48 godzin, zwłaszcza jeśli są to uczucia, które bardziej wrażliwe typy mogą uznać za groźne. Z Marsem na swoim znaku w sprzeczności z Plutonem, planetą pasji, samokontrola ma ogromne znaczenie.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Twój znak ma reputację lekkomyślnego i jest duża szansa, że ​​możesz mu sprostać w ten weekend. Musisz zrozumieć, że przyczyny zawsze mają konsekwencje, więc jeśli podejmiesz złą decyzję, w jakiś sposób do Ciebie wróci.

READ  Kevin Bacon wykonuje sztukę Beyoncé z jej kozami

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Bez względu na to, jak burzliwa może być emocjonalna pogoda następnego dnia lub dwóch, pozostaniesz spokojny i będziesz skałą, której wszyscy się trzymają. Możesz nie być najbardziej wyrazistą osobą, ale jesteś najbardziej niezawodny.

Waga (24 września – 23 października):

Jeśli pozbawisz się jakiejś zabawy w ten weekend, będzie to miało negatywny wpływ na twój nastrój, co z kolei może zepsuć twoje relacje z innymi. Nie ma powodu, dla którego nie możesz sobie pozwolić – i każdy powód, dla którego powinieneś!

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Dlaczego ktoś, z kim normalnie się nie dogadujesz, miałby traktować cię jak dawno zaginionego przyjaciela? Czy powinieneś w to wątpić? Oczywiście, że powinieneś! Jest prawie pewne, że czegoś szukają – czegoś, o czym wiedzą, że byś im nie dał, gdyby poprosili otwarcie.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

W tej chwili wiele się dzieje za kulisami, więc rozsądnie byłoby odłożyć na chwilę wszelkie ważne decyzje. Zaćmienie Słońca dziesiątego dnia ujawni to, co wcześniej było ukryte. Wtedy możesz działać.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Jeśli pozwolisz sobie na powiedzenie tego, czego prawdopodobnie nie powinno się mówić w ten weekend, nawet jeśli zajmie to tylko chwilę, możesz wywołać burzę protestów, która może łatwo wymknąć się spod kontroli. Nie musisz wyrażać opinii o czapce!

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Masz duże ambicje, ale z jakiegoś powodu nie możesz się zmotywować. W porządku. W rzeczywistości może być dobry. Im więcej myślisz o tym, co chcesz zrobić w ciągu najbliższych kilku dni, tym większy sukces odniesiesz, gdy w końcu podejmiesz działania.

READ  ZZ Top Play „Gimme All Your Lovin” na ostatnim koncercie Dusty Hill

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Skoncentruj się w ten weekend na dobrych rzeczach w życiu i zignoruj ​​wszystko inne. Ponieważ jesteś bardzo wrażliwą osobą, czasami przejmujesz się własnymi lękami i obawami innych. Podnieś to – wciąż jest z czego się uśmiechać.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *