Historia nominacji Rebeki Ferguson wywołuje spekulacje

Historia nominacji Rebeki Ferguson wywołuje spekulacje

AppleTV+

Komentarz aktorki „Mission: Impossible” i „Silo” Rebeki Ferguson na temat anonimowej byłej współgwiazdy stał się wirusowy i wywołał wiele spekulacji na temat tego, o kim ona mówi.

Tak naprawdę, udzielając odpowiedzi, wydawała się doskonale zdawać sobie sprawę, że ludzie będą przeszukiwać jej IMDb, patrząc na jej współpracowników, i dała jasno do zrozumienia, że ​​nie jest to Hugh Jackman ani Tom Cruise.

pojawiające się Panuj z Joshem Smithem W ramach długiego wywiadu dotyczącego „Dune: część druga” aktorka wspomniała o zabieraniu głosu podczas kręcenia filmu, aby widzowie mogli czuć się bezpiecznie.

Zapytano ją, czy kiedykolwiek czuła się dumna, że ​​może wstać i sprawić, by jej głos został usłyszany. Odpowiedziała historią o niepewnym siebie koledze z filmu, w którym brała udział, i o tym, co się wydarzyło:

„Nakręciłem film z zupełnie głupią gwiazdą – nie ma znaczenia, kto to jest. Spróbuję tego nie ujawniać, ale pamiętam, że był taki moment, a ten człowiek czuł się niepewnie i zły, że to ta osoba nie potrafiła reżyserować scen. I myślę, że byłem słaby. ”I tak niewygodne, że na mnie krzyczano.

[But] Ponieważ ta osoba była numerem jeden na liście wezwań, nie było dla mnie żadnego zabezpieczenia. Dlatego nikt mnie nie wspierał. Będę płakać poza grupą. Ten facet dosłownie patrzył na mnie na oczach całej ekipy i pytał: „Czy nazywasz siebie aktorem?” To jest to, z czym muszę pracować? Co to jest?' A ja stałam tam załamana. to się stało.

Pamiętam, jak następnego dnia powiedziałeś do mnie: „Wynoś się z mojej grupy”. To moje pierwsze wystąpienie, pamiętam, że bardzo się bałam. Patrzysz na tę osobę i myślisz: „Możesz go powstrzymać”. Będę pracować dla piłki tenisowej. – Nie chcę cię więcej widzieć.

Potem pamiętam, że producenci przyszli i powiedzieli, że nie można tego zrobić z numerem jeden i musimy wpuścić na plan tę osobę, Fergusona, ale powiedziałem, że ta osoba może się odwrócić, a ja mogę zagrać z tyłu filmu. Głowa… i zrobiłem to.

Dodaje, że pamięta, jak bardzo się wtedy bała i pomyślała: „To nie musi tak być”. Dodaje, że rozmawiała o tym z reżyserką, a ona przyznała jej rację i powiedziała: „Nie zajmuję się nikim innym. Próbuję zdenerwować tę osobę, bo jest bardzo niezrównoważona”. Dodaje, że cokolwiek to było za przedstawienie, od chwili jej przemówienia stało się „niesamowite”.

READ  Camilla pozdrawia królową w telewizji | Camilla (Królowa Królowej)

Dwayne „The Rock” Johnson, który współpracował z Fergusonem przy filmie „Herkules” z 2014 roku, skomentował komentarze, mówiąc: „Nienawidzę tego oglądać, ale uwielbiam patrzeć, jak stawia czoła bykom – Rebecca była moim aniołem stróżem zesłanym z nieba do naszego planu. „Kocham tę kobietę. Chciałbym wiedzieć, kto to zrobił”.

Fergusona można będzie oglądać w kinach w „Dune: Part Two” od piątku, a obecnie trwają prace nad drugim sezonem „Silo” dla Apple TV+.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *