Harry i Megan otrzymali „policzek” podczas ostatniej oficjalnej ceremonii

Harry i Megan otrzymali „policzek” podczas ostatniej oficjalnej ceremonii

  • Książę i księżna Sussex długo pamiętają swoją ostatnią publiczną ceremonię w stylu brytyjskiej rodziny królewskiej
  • Książę William próbował uratować sprawę, ale jeden szczegół ujawnił, jak upokorzono Megan Markle i księcia Harry’ego.
  • „Kiedy Harry dowiedział się, że on i Megan byli tak zmarginalizowani – i podczas ich ostatniego pojawienia się – wpadł w złość„ Wojna braci. Historia, która zrujnowała rodzinę Williama, Harry’ego i Windsorów ”.

Więcej podobnych historii można znaleźć na stronie głównej Onet.pl.

Na początku marca minął rok Megan Markle ja Książę Harry Podjęli decyzję Zrzeczenie się praw i obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak są one również związane z ich ostatnim publicznym wystąpieniem podczas uroczystości państwowych Nieprzyjemne wspomnienia. Okazuje się Meghan i Harry zostali upokorzeni.

Polecamy: Michael Obama o rasizmie w Windsorze: Nie jestem specjalnie zaskoczony

Rdzenne pary nie miały ostatnio lepszego magazynuNastępnie Oprah udzieliła Winfrey głośnego wywiadu. Ujawniają się również nowe fakty dotyczące życia „rodziny królewskiej”. Nowe światło na ostatnie dni rodziny królewskiej Megan i Harry’ego rzuca książka „The War of the Brothers”.. Opisuje ostatni oficjalny wyjazd pary 9 marca 2020 roku. Następnie książę i księżna Sussex Pojawili się na oficjalnych obchodach Dnia Wspólnoty Narodów Przed opactwem westminsterskim w Londynie. Nawet wtedy Jest bardzo nieprzyjemna sytuacja, która daje umysłowi zbyt dużo jedzenia.

Dalszą część artykułu można zobaczyć pod wideo:

READ  Jak Prairie Mining Limited - Wyniki wstępne 2021 w Polsce Publikacja i zmiany ceny emisyjnej praw

Meghan i Harry otrzymali „policzek” podczas ostatniej oficjalnej ceremonii

Forma procesjiTego dnia przejdzie przez główną nawę opactwa, Zależy to również od wymagań protokołu. Zgodnie z prawem preferencji i preferencji, Królowa miała podążać za flagą Wspólnoty Narodów i Mesjaszem, wraz z księciem Karolem i Camilą oraz Williamem i Kate, z których wszyscy należeli do Senior Royal. (Tzw. „Senior” Royals) – i stada celebrytów, w tym premier Boris Johnson. Jednak Harry i Megan nie zostali włączeni do tej wysokiej rangi rady rządowej. Krewni poniżej linii („Junior” Royals):Jak wszyscy inni członkowie zboru, będą próbowali wcisnąć się na swoich miejscach Usiądź obok innych „juniorów”, Edwarda i Sophie Wessex.

Zdjęcie: Newspaper / BE&W Agency

Megan Markle i książę Harry

Nietrudno zgadnąć Książę i księżna Sussex musieli być urażeni Odłożyć na bok. Co ciekawe, brat Harry’ego, książę William, postanowił uratować sprawęNie jest znany ze swojej szczególnie kochającej relacji z bratem. Niebezpieczny dzień, William i Kate Postanowił usiąść w katedrze obok Harry’ego i Megan.

Kiedy Harry dowiaduje się, że on i Megan byli odsunięci na bok przez tak długi czas – To było podczas ich ostatniego występu – On był zły. Jego uzależniającego charakteru „prezencji” nie da się lepiej wytłumaczyć – Jeden z głównych powodów tego smutnego podziału. W tygodniu poprzedzającym uroczystość wymieniano telefony i e-maile na temat grypy (nabożeństwo miało odbyć się w poniedziałek po południu) oraz Na szczęście książę William był mądrzejszy niż jego zastępca. Wraz z Harrym i wujem Edwardem ogłosił, że Kate z radością opuści procesję i zasiądzie w Legislaturze.. To mały, ale znaczący gest pojednania ”- czytamy dalej w książce„ Wojna braci ”. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsor”.

READ  Pomorsky i Vormyosko-Mazursky w częściowej komorze śluzowej. Co to jest i kiedy się zmienia?

Zdjęcie: Mr. Images / Shutterstock

Książę Harry, księżna Kate i książę William

Niestety nie wszystko udało się ukryć.

„Jedynym problemem jest to, że w świątyni wydrukowano i rozprowadzono już dwa tysiące festiwali”, napisano Książę i księżna Cambridge przekroczą główną ulicę z najważniejszymi członkami rodziny królewskiej – nic jednak nie wspomina się o bracie Williama i jego żonie. Więc i tak każdy mógł widzieć w czerni i bieli upokorzono Harry’ko I Megan – ujawnia autor książki „Wojna braci. Rozwód rodziny Williama, Harry’ego i Windsorów”.

Zdjęcie: Francis Dias / Newsfix International Instant / Agenza P&W

Megan Markle, Prince Harry, Prince William i Kate Middleton

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, odwiedź naszą stronę internetową!

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *