„GTA 6” skraca datę premiery, ponieważ Take-Two odnotowuje ogromną kwartalną stratę w wysokości 2,9 miliarda dolarów

„GTA 6” skraca datę premiery, ponieważ Take-Two odnotowuje ogromną kwartalną stratę w wysokości 2,9 miliarda dolarów

Obawiam się, że są dobre i złe wieści.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​jesteśmy nieco bliżej faktycznej daty premiery długo oczekiwanej gry studia Rockstar Games Grand Theft Auto VI. Wiedzieliśmy już, że Rockstar planuje wypuścić grę gdzieś w 2025 r., ale okno to skróciło się do jesieni 2025 r., jak ujawniła dzisiaj w rozmowie telefonicznej spółka macierzysta Take-Two Interactive.

Zła wiadomość jest taka, że ​​Take-Two odnotowało w czwartym kwartale finansowym (od 1 stycznia do 31 marca 2024 r.) olbrzymią stratę w wysokości 2,9 miliarda dolarów, znacznie przekraczającą najnowsze prognozy firmy, które przewidywały straty na poziomie 170–153 milionów dolarów. Zdecydowana większość kwartalnych strat dotyczyła wartości firmy wynoszącej 2,18 miliarda dolarów.

Firma nie zgodziła się na zawężenie zakresu GTA VI Data premiery z dyrektorem generalnym Straussem Zelnickiem Mówi różnorodny: „Myślę, że na razie to tak zostawimy.” [announcement] Pochodzi od Rockstara i będzie spójny ze sposobem, w jaki promują tytuł. Zapytany, czy obawia się możliwości przełożenia meczu, odpowiedział: Zelnick powiedział IGN„Jesteśmy pewni, że dostarczymy wszystko [Grand Theft Auto VI] Jesienią 2025 r.”

Take-Two jest spółką-matką Rockstar i 2K Games, która wydaje popularne gry sportowe 2K. Take-Two jest również o krok od przejęcia Obszary przygraniczne Deweloper: Gearbox Entertainment.

the GTA VI Zwiastun, który ukazał się w grudniu ubiegłego roku, natychmiast stał się najczęściej oglądanym filmem wszechczasów w serwisie YouTube. Obecnie ma ponad 190 milionów wyświetleń i ponad 11 milionów polubień. Możesz obejrzeć to poniżej:

Rockstar od premiery wydał tylko jedną nową grę GTA V I GTA Online. Red Dead Redemption 2 Był to ogromny sukces, ale nie miał atrakcyjności ani trwałości Grand Theft Auto. Red Dead Online Była popularna, ale nie otrzymuje już większych aktualizacji, ponieważ Rockstar przestał wspierać grę w 2022 roku (jednak serwery nadal działają).

Nigdy nie wydano żadnego DLC dla jednego gracza GTA V Co pozostaje jednym z głównych rozczarowań współczesnych gier. Wydano wiele aktualizacji dla gta online, Jednak do dziś drukuje pieniądze.

GTA V Został wydany w 2013 roku i zebrał ogromną sprzedaż i entuzjastyczne recenzje. Data premiery jesienią 2025 r. oznacza, że ​​pomiędzy grami będzie 12 lat przerwy (nie licząc portów na różne konsole i urządzenia mobilne), co przybliża tempo Rockstar do gra o tron Autor George R.R. Martin (choć w to wątpię). Zimowe wiatry Wyjdzie do 2025 r.). Ta 12-letnia różnica wydaje się niezwykła, jeśli spojrzeć na poprzednie 12 lat. W latach 2001-2013 Rockstar wypuścił (tylko w serii Grand Theft Auto):

 • gta 3 (2001)
 • Miasto występku (2002)
 • JTA: Postęp (2004)
 • San Andres (2004)
 • GTA: Trylogia (2005)
 • GTA: Historie z Liberty City (2005)
 • GTA: Historie z Vice City (2006)
 • GTA IV (2008)
 • GTA 4: Zagubieni i przeklęci (2009)
 • GTA IV: Piosenka Jaya Tony’ego (2009)
 • GTA: Wojny w Chinatown (2009)

I wtedy GTA V W 2013 GTA: Trylogia – Edycja Ostateczna Wydany w 2021 roku. Miejmy nadzieję GTA VI Nie jest to opóźnione do 2026 roku, ale nie wstrzymuję oddechu.

READ  Próbowałem Google Workplace Assistant, Duet AI. Nie ufaj mu w niczym ważnym.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *