Granerut: Mój największy konkurent dał mi obiad domowej roboty od mamy

Na odosobnionym Oberstarp Holver Egner Granerut, zwycięzca Pucharu Świata w skokach Sky, przyznał, że w tym odosobnionym, trudnym czasie otrzymał nieoczekiwany gest współczucia od Carla Geekera. Skoczek zgłosił się na ochotnika, aby przywieźć do domu smakołyki pod drzwi Norwegii.

Norwegia – wtedy Pozytywny test wirusa koronowego – Od ostatniej środy przebywa w izolacji. Przez pierwsze kilka dni przebywał w pokoju hotelowym, a od poniedziałku mieszka w luksusowym apartamencie Andreasa Bauera – dobrego przyjaciela niemieckiego trenera skoków narciarskich Nordic i norweskiego skoczka Alexandra Stoykala.

Mieszkanie oprócz tego, że jest w pełni i nowocześnie umeblowane, posiada również bardzo duży taras, co jest bardzo ważne dla Stoykala, który chciał przebywać poza swoim podopiecznym.

Holver Eckner ma wirusa Granrote Corona. To dla niego koniec mundialu

Nagle zadzwonił do mnie Carl GeekerKto przyjechał z Oberstorp, jest teraz w domu. Poprosił mnie, żebym wyszedł na taras i porozmawiał, a po krótkiej rozmowie o moim zdrowiu, na ochotnika przyniósł mi obiad, który ugotowała mu jego matka. Piękny i ciepły gest od zawodnika, który naprawdę mnie poruszył – powiedział Granerut, cytowany w norweskich mediach.

Wyjaśnił też, że nie wie, czy będzie konkurował Planici Sezon dobiega końca. Powodem – przyznaje – był brak „napięcia” i długa przerwa treningu po tym, jak Crystal wywalczyła piłkę.

Wypoczynek wymuszony już wychodzi na boki, czuję się jak świnia w łóżku, mam osiem dni na zrobienie wszystkiego samemu. Taka bezczynność sprawia, że ​​jestem leniwy, więc pomyślę o możliwym starcie w Słowenii dopiero po wyjściu z tego przymusowego więzienia – powiedział.

Z drugiej strony przyznał, że „powrót do Norwegii to kolejna izolacja, więc bezpośredni wyjazd do Słowenii może być rodzajem wiosennej wolności”.

READ  Promy z Nowej Irlandii do Francji odpływają z Polski do Rosslare ⛴️

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *