Gra w piłkę ręczną. Polska pokonała Rosję i wygrała towarzyski mecz

Polska pokonała Rosję 25-23 (12-11) w międzystanowym meczu towarzyskim mężczyzn w Justrasi-Straj. To pierwszy „fortepianowo-cervonic” hit na „Sarbonie” od 2015 roku.

To ostatnie spotkanie „Piano-Cervonich” w 2020 roku. Podążając za zarzutami Patricka Rompela, wygrał dwa mecze kontrolne z Algierią i Rosją. Wszystkie przygotowania do Mistrzostw Świata 2021, które odbędą się w Egipcie w dniach 14-31 stycznia.

Pierwsza połowa była ciężka i przez większość czasu Polacy prowadzili, nawet 9-7 w pewnym momencie. Były jednak chwile, kiedy Rosja była w stanie przejąć inicjatywę i przejąć kontrolę nad wydarzeniami na boisku. „Sorbonna” objęła prowadzenie 7-6, ale organizatorzy turnieju odpowiedzieli trzema bramkami. W przerwie Polska prowadziła 12-11.

Popatrz!

Przewaga Polaków wzrosła w drugiej połowie do pięciu bramek (po raz pierwszy 18-13). W ostatnich dziesięciu minutach Rosjanie wzmocnili uścisk i emocje trwały do ​​ostatniej. W 54. minucie wciąż było 24-19, ale cztery minuty później Rosjanie byli blisko zwycięstwa 23-24. Następnie bar uratował bieguny.

Ostatecznie reprezentacja Polski pokonała Rosję po raz pierwszy od 2015 roku. Presmisra Krozewski została uznana za najlepszego gracza turnieju, prowadzonego przez Patricka Rompela.

Rejestracja relacji na żywo:

To ostatnie spotkanie zespołu „Piano-Cervonich” w 2020 roku, które jest sukcesem meczu towarzyskiego rozgrywanego w Justrasi-Zdraju.

Obie drużyny przygotowują się do mundialu, który odbędzie się w Egipcie w dniach 14-31 stycznia 2021 roku.

W przypadku rosyjskich i polskich piłkarzy ręcznych ograniczenie dotyczy Algierii. Podopieczne trenera Patricka Rompela z tym przeciwnikiem wygrały 24:21, Rosjanki 30:24.

Mikas Dossek, Presmisra Krajevsky, Tomas Kopala, Mikas Olejnisak – dziś na biegunach. Mocna drużyna, ale przeciwnik żąda więcej niż Algieria.

READ  Pasterz w Watykanie. Francissek: Często nazywamy „zasiłek dla analfabetów”

Polska drużyna: Kornecki, Vysomirsky, Moravsky (bramkarze) – Klimkov, Olejnisak, Krozhevsky (kapitan), Volksok, Sioko, Osovsky, Davitzik, Kobala, Suvara, Plidovsky, Dossez,