Govt-19: 400 tys. Całodziennych infekcji w Indiach

Rośnie liczba nowych infekcji w Indiach. Ministerstwo zdrowia tego kraju poinformowało w sobotę, że w ciągu ostatnich 24 godzin zarejestrowano 401 993 nowych przypadków, a 3523 osoby zmarły z powodu Govt-19.

Całkowita liczba epidemii w Indiach osiągnęła 19 165 000.

Od marca ubiegłego roku 211 853 osób zmarło z powodu Govt-19, ogłosiło w sobotę Ministerstwo Zdrowia i Ubezpieczeń Rodzinnych, Nauki i Technologii oraz Nauk o Ziemi.

W ciągu dwóch miesięcy, w ramach kolejnej fali epidemii, liczba zakażeń wzrosła do 7,7 miliona, co stanowi wzrost o ponad 7 milionów w porównaniu z poprzednim okresem, podaje Reuters. Większość przypadków stwierdzono tylko w Stanach Zjednoczonych, a zgony odnotowano tylko w Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Częstość występowania takich infekcji jest obecnie na świecie bardzo wysoka. Według kilku ekspertów medycznych, oficjalne dane dotyczące zachorowalności rządu Govt-19 są niedoszacowane i nie jest jasne, ile dokładnie osób w kraju liczącym 1,366 miliarda jest zarażonych SARS-CoV-2.

Stan szpitali w Indiach jest dramatyczny – wiele z nich nie ma dostępu do aparatów oddechowych z powodu braku tlenu. Eksperci mówią o upadku systemu opieki zdrowotnej w kraju.

READ  Alexander Toba nie żyje. Organizatorzy zaprzeczyli zarzutom podróży, podając przyczynę śmierci. „Nie pokazał żadnych znaków”.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top