Google wyłącza aplikację Street View

Google wyłącza aplikację Street View

Możesz dodać plik Samodzielna aplikacja Street View do rozwoju Google cmentarz produktów. Podczas dekompilacji najnowszej wersji aplikacji na Androida, 9do5Google Znalazłem powiadomienia o zamknięciu, których firma jeszcze nie opublikowała. W tych powiadomieniach gigant technologiczny ogłasza, że ​​aplikacja Street View zostanie zakończona, a wsparcie zakończy się 21 marca 2023 r. Rzecznik firmy Madison Gouvia potwierdził krawędź Ta aplikacja naprawdę dostaje topór. Gouveia poinformowała również, że w nadchodzących tygodniach Google wycofa Street View ze sklepów z aplikacjami.

Google ogłosił, że wszystko dotyczy Street View we własnej aplikacji w 2015 roku. Dostępne zarówno na Androida, jak i iOS, umożliwia przesyłanie własnych zdjęć sferycznych z telefonu lub z aparatów sferycznych. W zeszłym roku firma wprowadziła również ścieżki do zdjęć, które umożliwiają dodawanie serii plików zdjęcia 2D W przypadku tras i lokalizacji, które nie są udokumentowane przez pojazd Street View (lub Zdania lub Owce) W przeszłości.

Street View nadal będzie główną funkcją Map Google, dzięki czemu nadal będziesz mógł odkrywać wszystkie miejsca udokumentowane przez giganta technologicznego za pomocą swoich aparatów. Możesz też dodawać panoramy na mapach i publikować filmy 360° w Street View Studio. takie jak 9do5Google Zauważa jednak, że nie będzie już możliwości dodania ścieżek zdjęć po całkowitym wyłączeniu przez Google dedykowanej aplikacji Street View. Jednak nadal będzie można wyświetlać w Mapach Google wcześniej przesłane obrazy ścieżek do obrazów.

READ  14 najlepszych ofert wczesnego Czarnego Piątku na Kindle

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *