Google przedstawia nową generację sztucznej inteligencji

Dyrektor generalny Google Cloud, Thomas Kurian, przedstawia następną generację funkcji opartych na sztucznej inteligencji dla Google Cloud, Google Workspace i Google MakerSuite. Firma inwestuje w sztuczną inteligencję od lat, ale Kurian twierdzi, że jest teraz w kluczowym punkcie dzięki generatywnym możliwościom sztucznej inteligencji – ostatnio spopularyzowanym przez ChatGPT – które radykalnie zmieniają sposób interakcji ludzi z komputerami.

Dla tego pisarza ChatGPT zrobił dla sztucznej inteligencji to, co World Wide Web zrobił dla Internetu, w ostatnich latach ostatniego tysiąclecia. Internet oczywiście istnieje od lat — dziesięcioleci — ale w dużej mierze był bastionem rządu, edukacji, wojska i dużych korporacji. Dopiero pojawienie się sieci World Wide Web i protokołu HTTP (Hypertext Transfer Protocol), „zabójczej aplikacji”, przykuło uwagę ogółu społeczeństwa.

W ten sam sposób sztuczna inteligencja jest z nami od bardzo dawna. Uczenie maszynowe to ogromna zmiana w ostatnich latach, ale pozostaje tematem zarezerwowanym dla praktyków technologii. Zdumiewający zakres mocy i możliwości generatywnej sztucznej inteligencji eksplodował w opinii publicznej dopiero od końca 2022 roku.

Na przykład Google produkował najnowocześniejsze badania W sztucznej inteligencji, budownictwie Przydatne i inteligentne produkty, a także opracowywanie narzędzi i zasobów, które wzmocniły pozycję milionów osób i organizacji. Google pracuje nad Modele językowe i generatywna sztuczna inteligencja Od jakiegoś czasu, choć nie tylko do luźnych rozmów, ale do ostrożnych, godnych zaufania i odpowiedzialnych systemów.Te ostatnie elementy są ważne. ChatGPT jest dobrą i zabawną grą, która naprawdę robi wrażenie i zadziwia. Jednak może również potwierdzić, że rzeczy są prawdziwe z nierealistycznym stopniem pewności. To nie jest doświadczenie, którego Google chce, abyś miał, dlatego Thomas Kurian utrzymuje, że Google ciężko pracowało, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej generatywnej sztucznej inteligencji.

„Programiści i firmy mogą teraz eksperymentować z nowymi interfejsami API i produktami, które ułatwiają, bezpieczne i skalowalne rozpoczęcie tworzenia przy użyciu najlepszych modeli sztucznej inteligencji Google za pośrednictwem Google Cloud i nowego środowiska prototypowania o nazwie MakerSuite. A w Google Workspace jesteśmy wprowadzenie nowych funkcji, które pomogą ludziom wykorzystać moc generatywnej sztucznej inteligencji do tworzenia, komunikacji i współpracy”.

Obejmują one

  • Wzmocnienie pozycji wszystkich programistów poprzez PaLM API, nowa oferta dla programistów, która umożliwia łatwe i bezpieczne eksperymentowanie z dużymi modelami językowymi Google. Wraz z API, Google udostępnił MakerSuite, narzędzie, które pozwala programistom szybko i łatwo rozpocząć prototypowanie.

  • Generatywna obsługa AI w Vertex AI Zaoferowanie zespołom analityki danych prostego sposobu korzystania z podstawowych modeli, takich jak PaLM. Obejmuje to możliwość reagowania przez firmy na przypadki użycia, takie jak tworzenie treści i abstrakcja czatów, a wszystko to z zabezpieczeniami, zabezpieczeniami i prywatnością klasy korporacyjnej.

  • Generatywne narzędzie do tworzenia aplikacji AI Dzięki temu organizacje mogą tworzyć własne interfejsy czatu oparte na sztucznej inteligencji i asystentów cyfrowych.

  • Funkcje generatywnej sztucznej inteligencji w Google Workspace Pomoże ludziom tworzyć, łączyć się i współpracować jak nigdy dotąd w Gmailu, Dokumentach, Prezentacjach, Arkuszach, Meet i na czacie. Na początek Google oferuje funkcje pisania oparte na sztucznej inteligencji w Dokumentach i Gmailu.

  • Google ujawnił część swojego zaangażowania w otwartość Nowe partnerstwa, programy i zasoby Dla każdej części ekosystemu AI.

Więcej informacji o innowacjach Google Workspace znajdziesz tutaj:

Możesz również dowiedzieć się więcej o Vertex AI tutaj:

Możesz przeczytać więcej o tematach AI powyżej i więcej na stronie Biuletyn programisty Google.

Aktywuj CHMURĘ HYBRYDOWĄ I ZMNIEJSZ BIURO SIECIOWE

Chmura hybrydowa obiecuje połączyć to, co najlepsze z obu światów, umożliwiając firmom połączenie skalowalności i opłacalności chmury z wydajnością i kontrolą, jaką można uzyskać z infrastruktury lokalnej.

Zmniejszenie opóźnień sieci WAN to jeden z największych problemów związanych z wydajnością chmury hybrydowej. Wykorzystanie kompresji i deduplikacji danych może zmniejszyć opóźnienia w sieci.

Firma badawcza Markets and Markets prognozuje, że wielkość rynku chmury hybrydowej ma wzrosnąć z 38,27 mld USD w 2017 r. do 97,64 mld USD do 2023 r.

Obiekty kolokacji zapewniają wiele korzyści wynikających z posiadania serwerów w chmurze przy zachowaniu fizycznej kontroli nad systemami.

Konwergencja chmury zapewniana przez obiekty kolokacyjne umożliwia korzystanie z połączeń z chmurą o dużej przepustowości i małych opóźnieniach, a także zapewnia solidne połączenie z lokalną siecią korporacyjną.

Pobierz ten dokument, aby dowiedzieć się, co musisz wiedzieć o wdrażaniu chmury hybrydowej w swojej organizacji.


Pobierz teraz!

Promuj swoje webinarium na ITWIRE

Wszystko o webinarach.

Budżety marketingowe są teraz skoncentrowane na webinarach wraz z generowaniem leadów.

Jeśli chcesz wypromować seminarium internetowe, zalecamy rozpoczęcie kampanii co najmniej 3-4 tygodnie przed wydarzeniem.

Kampania iTWire będzie obejmować szeroko zakrojoną reklamę na naszej stronie informacyjnej itwire.com oraz wybitną promocję biuletynu https://itwire.com/itwire-update.html, wiadomości promocyjnych i redakcyjnych. Oprócz wywiadu wideo z głównym mówcą w iTWire TV https://www.youtube.com/c/iTWireTV/videos, który zostanie wykorzystany w postach promocyjnych na stronie głównej iTWire.

Teraz, gdy wyszliśmy z blokady, iTWire skoncentruje się na pomocy przy Twoich seminariach internetowych i kampaniach oraz pomocy przy częściowych płatnościach i przedłużonych warunkach, Webinar Business Booster Pack i innych programach wspierających. Możemy również tworzyć reklamy i treści pisane, a także koordynować wywiad wideo.

Chętnie omówimy z Tobą cele Twojej kampanii. Kliknij przycisk poniżej.

Więcej informacji tutaj!

READ  Blizzard anuluje BlizzCon 2022, aby skupić się na grach i wsparciu zespołu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top