Google otwiera dziś dostęp do narzędzia Search Generative Experience

Google otwiera dziś dostęp do narzędzia Search Generative Experience

Google zaprasza dziś pierwszą grupę użytkowników do swojego nowego wyszukiwania generatywnego. Niektóre osoby, które zapisały się na listę oczekujących, powinny otrzymać wiadomość e-mail z informacją, że masz dostęp.

Co powiedział Google. „Dzisiaj zaczynamy otwierać dostęp do Search Labs, nowego programu umożliwiającego dostęp do wczesnych doświadczeń Google” – powiedział Google książki. Google dodał: „Jeśli już zapisałeś się na listę oczekujących na stronie labs.google.com/search, otrzymasz powiadomienie e-mailem, kiedy będziesz mógł rozpocząć testowanie próbnych testów”.

Jak spróbować? Jeśli zostaniesz zaakceptowany, możesz zarejestrować się w tych eksperymentach, dotykając ikony Laboratorium w najnowszej wersji aplikacji Google (na Androida i iOS) lub na komputerze Chrome, aby się zarejestrować.

Możesz też odwiedzić Witryna laboratorium Aby sprawdzić stan swojej listy oczekujących, przeczytaj więcej o tym, jak się zarejestrować.

Sprawdź swój email. Śmiało, sprawdź pocztę e-mail, aby sprawdzić, czy masz dostęp. Powiadomienia e-mail są wysyłane dzisiaj. Możesz dowiedzieć się więcej Tutaj od Google’a.

Po uruchomieniu nowe wyszukiwanie generatywne oparte na sztucznej inteligencji pomoże Ci odciążyć badania, dzięki czemu możesz szybciej zrozumieć temat, odkryć nowe perspektywy i spostrzeżenia oraz łatwiej wykonywać zadania. Więc zamiast zadawać serię pytań i łączyć te informacje, wyszukiwarka może teraz wykonać dla ciebie część tej ciężkiej pracy, pisze Google.

Dlaczego nas to obchodzi. To jest wersja beta nowej wyszukiwarki Google. Zabawa z tym może być zabawna, edukacyjna i ekscytująca. Nie wiemy, co Google ostatecznie uruchomi w przyszłości, ale jest to kierunek, o którym Google myśli teraz.

READ  „Dogoń otwarty dostęp”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *