„Gladiator 2” wywołuje gniewne reakcje ze względu na muzykę

„Gladiator 2” wywołuje gniewne reakcje ze względu na muzykę

Najważniejsze zdjęcia

Wczoraj ukazał się pierwszy zwiastun „Gladiatora 2” i pomimo ogromnego zamiłowania do efektów wizualnych, obsady i jakości realizacji filmu, pojawił się również bardzo silny opór wobec niektórych decyzji marketingowych.

Film, który w momencie pisania tego tekstu miał ponad 12,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube za pośrednictwem oficjalnego kanału Paramount Pictures, miał 107 000 polubień i 163 000 ocen negatywnych, co stanowi równowartość 40/60 ocen polubień i antypatii.

Pomimo scenerii starożytnego Rzymu, w zwiastunie wykorzystano rapową piosenkę „No Church in the Wild” Jaya-Z i Kanye Westa i wydaje się, że to właśnie jest źródłem dużej reakcji w komentarzach.

„Producenci: Mamy Denzela, dodajmy do filmu piosenkę rapową, aby podkreślić Cesarstwo Rzymskie” – czytamy w jednym z komentarzy, który polubił ponad 20 000 osób. Innych zastanawiało, dlaczego nie wykorzystano żadnej słynnej ścieżki dźwiękowej Hansa Zimmera z pierwszego filmu.

Pojawiają się także negatywne komentarze na temat samego projektu jako całości, zastanawiające się, po co mu kontynuacja, a niektórzy narzekają na trzyminutowy zwiastun.

Po tak długim czasie trzymania filmu w tajemnicy wydaje się, że pierwszy krok naprzód został nieco zachwiany – miejmy nadzieję, że Paramount poprawi kurs wraz z kolejną zapowiedzią.

Sam film zadebiutuje 22 listopada, czyli w dniu premiery długo oczekiwanej muzycznej adaptacji „Wicked”, pod pseudonimem „Glicked” nadanym filmowi przez gwiazdę Paula Mescala w wywiadzie dla ET w Internecie.

READ  Taylor Swift opowiada o złamanym sercu na albumie Tortured Poets Oath

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *