GI Joe Origins uruchamia nową franczyzę

Henry Golding jako The Snake's Eyes in the Snake's Eyes: The Origins of G.I. Joe.

Henry Golding jako The Snake’s Eyes in the Snake’s Eyes: The Origins of G.I. Joe.
obrazek: Podstawowy

Szaleństwo przyczepySpecjalne miejsce, w którym znajdziesz najnowsze zwiastuny filmowe i telewizyjne, których pragniesz.

Kiedy myślisz o oczach węża, myślisz o masce, mieczach i niepowstrzymanej zaciekłości. Ale jak to zrobiłeś Liczba mnoga Ji Jo List Zostań tym facetem, którego widzieliśmy w komiksach, kreskówkach i Gra zręcznościowa Przez dekady? Zaraz odkryjemy to w zupełnie nowy sposób. Pierwszy zwiastun Snake Eyes: The Origins of GI Joe Wreszcie tutaj.

Film, w którym główną rolę gra Henry Goulding, oglądano tu na wiele lat przed spotkaniem z ekipą Joe. W reżyserii Roberta Schwentka Snake Eyes podąża za postacią, gdy jest indoktrynowany w klanie Arashikage i uczy się sposobów ninja wraz ze Storm Shadow (Andrew Koji), pozornym spadkobiercą grupy i ostatecznie sławnym Atmosfera Osobowości takie jak baronowa (rsula Corberó) i Scarlett (Samara Weaving). Ale to jest pokaz Snake Eyes, aw pierwszym zwiastunie możesz po prostu posmakować tego, co ma w zanadrzu film.

Film ma na celu zapoczątkowanie zupełnie nowego Ji Jo Franczyza i jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź wkrótce – io9 rozmawiał na ten temat z Henry’m Goldingiem. Snake Eyes: The Origins of GI Joe Pojawi się w kinach 23 lipca.


Aby uzyskać więcej, śledź nas na Instagramie @io9dotcom.

READ  Britney Spears rozrywa Son Jaydena, mówi, że jest szalony, bo niedługo nie dostanie więcej pieniędzy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top