GI Joe Origins uruchamia nową franczyzę

GI Joe Origins uruchamia nową franczyzę

Henry Golding jako The Snake's Eyes in the Snake's Eyes: The Origins of G.I. Joe.

Henry Golding jako The Snake’s Eyes in the Snake’s Eyes: The Origins of G.I. Joe.
obrazek: Podstawowy

Szaleństwo przyczepySpecjalne miejsce, w którym znajdziesz najnowsze zwiastuny filmowe i telewizyjne, których pragniesz.

Kiedy myślisz o oczach węża, myślisz o masce, mieczach i niepowstrzymanej zaciekłości. Ale jak to zrobiłeś Liczba mnoga Ji Jo List Zostań tym facetem, którego widzieliśmy w komiksach, kreskówkach i Gra zręcznościowa Przez dekady? Zaraz odkryjemy to w zupełnie nowy sposób. Pierwszy zwiastun Snake Eyes: The Origins of GI Joe Wreszcie tutaj.

Film, w którym główną rolę gra Henry Goulding, oglądano tu na wiele lat przed spotkaniem z ekipą Joe. W reżyserii Roberta Schwentka Snake Eyes podąża za postacią, gdy jest indoktrynowany w klanie Arashikage i uczy się sposobów ninja wraz ze Storm Shadow (Andrew Koji), pozornym spadkobiercą grupy i ostatecznie sławnym Atmosfera Osobowości takie jak baronowa (rsula Corberó) i Scarlett (Samara Weaving). Ale to jest pokaz Snake Eyes, aw pierwszym zwiastunie możesz po prostu posmakować tego, co ma w zanadrzu film.

Film ma na celu zapoczątkowanie zupełnie nowego Ji Jo Franczyza i jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź wkrótce – io9 rozmawiał na ten temat z Henry’m Goldingiem. Snake Eyes: The Origins of GI Joe Pojawi się w kinach 23 lipca.


Aby uzyskać więcej, śledź nas na Instagramie @io9dotcom.

READ  Bray Wyatt może współpracować z wydanym WWE Superstar

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *