Gerard Depardieu jest oskarżony o gwałt. Przypadek, który istniał wiele lat temu, powróci

W 2018 roku Gerard Depardieu został oskarżony o napaść seksualną i zgwałcenie dwudziestodwuletniej francuskiej aktorki w swoim mieszkaniu. Pierwsza rozprawa została odroczona z powodu braku dowodów. W grudniu 2020 roku otworzyły się ponownie, a Gerard Depardieu został postawiony w stan oskarżenia.

Departieu, lat 22, oskarżony o gwałt. Prawnik aktora wydał już oświadczenie

Gerard Depardieu jest oskarżony o gwałt

Chociaż proces francuskiego aktora został wstrzymany w 2019 roku, kobieta ponownie zeznawała, a paryska prokuratura wznowiła proces. Prawnik Gerarda Depardieu powiedział AFP, że aktor jest obecnie pod nadzorem sądowym, ale „całkowicie zaprzecza zarzutom”. Więc to nie zmienia historii. W 2018 roku prawnik aktora powiedział:

Ubolewam z powodu ogólnego charakteru tej praktyki, która wyrządziła poważne szkody Gerardowi Depardieu i mam nadzieję, że okaże się niewinna.

Adwokat Deportivo powiedział również, że jego klient nie zgadza się z zarzutami i będzie współpracował przy ściganiu.

Depardieu absolutnie kwestionuje wszelką agresję i gwałt. Będzie współpracował ze śledczymi i odpowiadał na pytania – powiedział prawnik aktora.

Monica MrozovskyMrozovska ostro o urlopie macierzyńskim. „Kto nazwał to świętem, jest idiotą”

Teraz aktorka wróciła jako „ranna partia”, co zgodnie z francuskim prawem zawsze prowadzi do rozpoznania sprawy przez sędziego. Jednak szczegóły wydarzenia nie są jeszcze znane. Daily Mail donosi, że niektóre raporty pokazują, że Gerard Depardieu i aktorka ćwiczyli w jego domu scenę teatralną. Jednak źródło bliskie aktorce mówi: „W tym spotkaniu nie ma nic profesjonalnego”. Tymczasem prawniczka kobiety, która chce zachować anonimowość, obiecała, że ​​w miarę postępu sprawy osobiste sfery jej klienta nie ujrzą światła dziennego. Oznacza to, że adwokat Elodie Duillon-Hiben dopilnuje, aby żadne szczegóły tej nocy nie zostały ujawnione.

Gerard Depardieu ma 69 lat. Jest nie tylko aktorem filmowym i dramatycznym, ale także reżyserem i producentem. Szerokiej publiczności znany jest ze swoich ról Kino Produkty z serii „Asterix i Obelix”, a także „Danton”, „Germinal” czy „Człowiek w żelaznej masce”.

READ  Hubert Harkas w finale konkursu na Delre Beach! Wspaniała wycieczka z 789. światowego tenisisty

Aktor zasłynął w 2013 roku, kiedy prezydent Putin nadał mu obywatelstwo rosyjskie. W ten sposób Deportivo chciał uciec od ogromnych podatków, które musiał płacić we Francji.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *