Gdzie są dziś Divy WWE?

Gdzie są dziś Divy WWE?

Jedną z kluczowych diw, które zdefiniowały WWF – a później WWE – w erze Attitude i poza nią, była Sable. Kiedy wielu fanów myśli o Sable, przychodzą im na myśl jej liczne okładki Playboya, wspomniane wcześniej mecze staników i majtek oraz walki na poduszki. I oczywiście Sable pojawiła się także w niesławnym, ręcznie malowanym kostiumie, z braku lepszego wyjaśnienia, podczas konkursu bikini zorganizowanego przez Jerry’ego Lawlera w 1998 roku. Chociaż Sable mogła być jedną z najważniejszych ról w tych najbardziej okrutnych momentach w WWF, a później w WWE, była wówczas uważana za jedną z największych gwiazd firmy. Ogromne ego, które przyciągnęło uwagę mediów głównego nurtu, doprowadziło ją do przedstawienia hollywoodzkiej złej dziewczyny w WWE, co również utrudniło jej występy na ringu. Sable posiadała także tytuł mistrzyni kobiet przez około sześć miesięcy w latach 1998-1999.

Sable, ogólnie rzecz biorąc, wycofała się z czegokolwiek, nawet choć trochę związanego z WWE po tym, jak opuściła firmę po raz drugi w 2004 roku po feudzie ze Stephanie McMahon w związku z fabułą z jej ojcem Vincem. Ale nadal ma pewne powiązania z WWE, będąc żoną Brocka Lesnara. Wracając do czasów, gdy Lesnar walczył w UFC, często widywano ją z boku oktagonu podczas jego walk. Jednak przez lata nigdy więcej nie pojawiła się w żadnym z jego meczów WWE. Para mieszka na farmie w Saskatchewan z dwójką dzieci: Turkiem (14 l.) i Duke (13 l.). Sable zawsze zostanie zapamiętana jako pionierka kobiet na ringu zapaśniczym w epoce postawy, rozbijająca szklane sufity innym, którzy przyszli po niej. , w tym wiele kobiet z tej listy.

READ  Brian Goertz o Stephanie McMahon pytając go, dlaczego nie napisał promocji WWE dla Triple H

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *