Gdańsk: zaginęła Marta Carapella, poszukiwania trwają

Martha Carapella ma 24 lata. Późnym poniedziałkowym wieczorem wybrała się na spacer z psem. Kamery bezpieczeństwa zarejestrowały kobietę kilka godzin później w pobliżu plaży w Gdańsku Brzeźnie. Wtedy ścieżka się łamie. Policja szuka pomocy w odnalezieniu zaginionej dziewczyny.

Marta Carabela wyszła z domu w poniedziałek wieczorem o 23:00 – wyszła na spacer z psem buldożkiem francuskim i jeszcze nie wróciła do mieszkania – mówi Magiz Steplevsky, zastępca inspektora w Gdańsku.

Bliskie kobiety powiadomiły służby o zaginięciu 24-latka o godzinie 11:25 we wtorek.

– Od tego momentu prowadzono intensywne akcje poszukiwawcze, z udziałem funkcjonariuszy policji wodnej i straży pożarnej – dodaje pododdział. Steplevsky.

Oglądaj TVN24 w internecie >>>

Szukają wybrzeża

Funkcjonariusze – w ramach swoich działań – przeglądali zapisy z lokalnych stacji monitorujących. To właśnie widzieli na filmie zarejestrowanym przez kamery w pobliżu falochronu na końcu plaży w Brecino. Zaginiona kobieta miała od 2:25 do 2:56.

– To jeden z powodów, dla których plaża w Bresino była wczoraj testowana. Dziś służby znów szukają tego terenu – dodaje rzecznik prasowy komendy wojewódzkiej w Gdańsku.

Osoby identyfikujące kobietę ze zdjęcia posiadają informacje o zaginionej, w szczególności o jej miejscu pobytu i proszone są o kontakt z policją na III Komisariacie Policji w Gdańsku przy ul. Piana (47 741 15 22).

Kamery nagrała Marta na plaży w Gdańsku Brzeźnie

Kluczowe źródło zdjęć: KMP Gdańsk

READ  Francja wygrała łatwo, podczas gdy Polska i Dania zremisowały bezbramkowo

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *