Galaxy AI jest teraz dostępny dla większej liczby użytkowników Galaxy! – Wiadomości Samsung Malezja

Galaxy AI jest teraz dostępny dla większej liczby użytkowników Galaxy!  – Wiadomości Samsung Malezja

Biorąc pod uwagę trwałość i chęć bycia na bieżąco z technologią, nie jest zaskoczeniem, że aktualizacje oprogramowania odgrywają integralną rolę w naszym wyborze smartfonów. Często zdarza się, że potrzebujemy wymiany, ponieważ aktualizacje te stają się rzadsze po 3–4 latach. Począwszy od serii Galaxy S24, Samsung po raz pierwszy wprowadził 7-letnie aktualizacje systemu operacyjnego Android i 7-letnie aktualizacje zabezpieczeń. To nie tylko wydłuża żywotność Twojego smartfona, ale także gwarantuje, że Ty i Twoje urządzenie pozostaniecie w czołówce technologii, zapewniając lepsze wrażenia użytkownika. Dzięki ciągłym aktualizacjom Twoje urządzenie pozostaje świeże dzięki najnowszym funkcjom, funkcjonalności i kompatybilności – to tak, jakby z każdą aktualizacją otrzymywać zupełnie nowy telefon! A teraz, dzięki najnowszym aktualizacjom One UI 6.1, jeszcze więcej użytkowników Galaxy może korzystać z zalet Galaxy AI.

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje świat, a wraz z jej pojawieniem się lepsze i inteligentniejsze doświadczenia na nowo zdefiniują nasz sposób życia. Galaxy AI to nie tylko możliwości Twojego telefonu, ale także zapewnienie odpowiednich narzędzi zwiększających produktywność i stymulujących kreatywność. Jako pionier innowacji mobilnych premium, seria S jako pierwsza wprowadza nową erę doświadczeń AI w telefonach komórkowych Galaxy. Teraz Samsung umożliwia użytkownikom korzystanie z wybranych urządzeń Galaxy wyposażonych w technologię Galaxy AI w sposób, jaki nigdy wcześniej nie był możliwy.

Samsung poszerza ofertę Galaxy AI. Dzięki aktualizacji One UI 6.1 seria Galaxy S23 (w tym Galaxy S23 FE), Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5 i Galaxy Tab S9 otrzyma funkcje Galaxy AI, podnosząc poprzeczkę w zakresie mobilnych doświadczeń AI.[1][2]. To rozszerzenie zwiększa możliwości użytkowników Galaxy, utrzymując ich w czołówce innowacji i produktywności.

Aktualizacja będzie dostępna partiami[3] Od 28 marca 2024 r.

Aby dowiedzieć się więcej o Galaxy AI, odwiedź: https://www.samsung.com/my/galaxy-ai

READ  Game Boy Advance SP był gwiazdą Nintendo Direct

Aby kupić urządzenia Galaxy, kliknij poniższe linki:

[1] Firma Samsung nie składa żadnych obietnic ani gwarancji dotyczących dokładności, kompletności ani niezawodności wyników zapewnianych przez funkcje AI. Korzystanie z niektórych funkcji Samsung AI może wymagać zalogowania się na konto Samsung.
[2] Niektóre funkcje AI z serii Galaxy S24 mogą nie być dostępne w modelach poprzedniej generacji.
[3] Aktualizacja One UI 6.1 będzie dostępna partiami dla poszczególnych urządzeń. Będzie dostępny dla serii Galaxy S23 (w tym serii S23 FE), serii Galaxy ZFlip5 i Galaxy ZFold5 od 28 stycznia.y Od marca 2024 r. Będzie dostępny dla Galaxy Tab S9 od 8y Od kwietnia 2024 r.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *