Funny Grimes TikTok dzieli się dyskusją o komunizmie i sztucznej inteligencji

Tak, proszę, dzielcie się dalej swoimi przemyśleniami na temat komunizmu, kobiety, która mieszka z drugim najbogatszym mężczyzną na świecie.

Tak, proszę, dzielcie się dalej swoimi przemyśleniami na temat komunizmu, kobiety, która mieszka z drugim najbogatszym mężczyzną na świecie.
obrazek: Mike Wendell (Obrazy Getty)

Ostatnia noc, muzyk lub instrumentalista Grimes Opublikowany „Bezsensowna sugestia dla komunistów” w TIK Tok. Omówiła w nim, jak szerokie zastosowanie sztucznej inteligencji można wykorzystać do szybkiego wprowadzenia świata w komunistyczne państwo, w którym „nikt nie musi pracować”. Korupcja już nie istnieje, Równość zwycięża.

Jednym z największych problemów z propozycją Grimesa jest to, że zaczyna się od sumy Niezrozumienie, czym jest komunizm, opisując go jako idealny model polityczny z końcowym celem, z którym nikt nie musi pracować. nawet w Większość podstawowych definicji komunizm, Nigdy nie mówi, że ludzieNie będzie działać. faktycznie mówi Aby ludzie byli odpowiednio wynagradzani za swoją pracę i umiejętności. Zakończyła wideo stwierdzeniem, że „przymusowe rolnictwo nie jest tak naprawdę atmosferą”. Mamy to Grimes, w komunikacja społeczna-Skup się na przyszłości, tyNaprawdę nie widzisz siebie pracującego i pomóż tym wokół ciebie—Zwłaszcza jeśli oznacza to dotykanie brudu. Planujesz żyć na Marsie, podczas gdy twój człowiek naciska wszystkie guziki, Metropolia władca miasta-styl.

Wydaje się, że Grimes zapomniał także o jednej z podstawowych zasad komunizmu: Robotnicy kontrolują środki produkcji. W którym Rolniczy przykład, w prawdziwej komunistycznej przestrzeni, Sami rolnicy kontrolują swoją pracę i swoją pracę. na pewno Nie Mam na myśli rolników Jest odrzucany, żeby Wszyscy musimy dPolegaj na sztucznej inteligencji (Piżmo, Bezos itp.), aby przetrwać.

Pomysł, że Elon Musk lub jakakolwiek inna bliska elita prowadzi uciskaną klasę robotniczą do wyzwolenia, kiedy czerpią zyski ze swojej wyzyskiwanej pracy, aby dostać się tam, gdzie są, jest co najmniej śmieszna i najbardziej niepokojąca. Jeśli chodzi o korupcję i wyzysk, które Grimes twierdzi, że chce naprawić, wezwanie pochodzi z Teslifinansowane Dom. Może to był Karol Marks Tocząc się w grobie myśl miliarderów, którzy rządzą światem przez sztuczną inteligencję i opisują go”Komunizm.”

Zanim została narzeczoną Elona Muska, Grimes była dumna ze swoich „antykapitalistycznych” i „antyimperialistycznych” poglądów. Więc to Cytat Józefa Stalina Na pierwszym rocznym zdjęciu. Jednak wkrótce Po rozpoczęciu jej związku z Muskiem jej polityka zaczęła się zmieniać i Znalazła się w obronie każdego ruchu Z jej neokolonialnej siły kosmicznej ojciec niemowlęcia. Nie jesteśmy pewni, czy to jej droga powrotna do komunizmu-Przestrzenie są ponownie skupione, ale kontrola wszystkich środków produkcji przez ukryte firmy jest… Nie komunizm więc ah Zostawmy rewolucję proletariatu samej klasie robotniczej.

READ  John Wick: Rozdział 4: „Latanie nad większością filmów akcji”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *