Funkcja Video Boost w Google Pixel 8 Pro otrzymała mile widzianą aktualizację

Funkcja Video Boost w Google Pixel 8 Pro otrzymała mile widzianą aktualizację

Funkcja wzmocnienia wideo w Google Pixel 8 Pro została udostępniona w ramach grudniowej aktualizacji Pixel Features Drop i wygląda na to, że kryje się za nią więcej, niż początkowo sądzono.

Według raportu z Policja robotówW interfejsie użytkownika aplikacji Aparat znaleziono drobną zmianę, która ułatwia użytkownikom włączenie funkcji Video Boost w określonych sytuacjach.

Podobno podczas próby nagrania filmu w słabo oświetlonym otoczeniu aplikacja aparatu na Pixelu 8 Pro zalecała korzystanie z funkcji Video Boost z funkcją Night Sight. Mówi się, że różni się to od wiadomości wysłanej, gdy po raz pierwszy wprowadzono Night Sight. Pierwotnie był to znacznie większy monit, zajmujący trzy czwarte ekranu i wykorzystujący duży przełącznik w celu ulepszenia wideo.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Nowe twierdzenie jest z pewnością mniej natrętne, ale jest też bardziej specyficzne w swojej aktywacji. Najwyraźniej nowy monit pojawi się na aparacie Google Pixel 8 Pro tylko podczas próby fotografowania w warunkach słabego oświetlenia. Należy pamiętać, że wyświetlanie monitu jest ważne z prostego powodu: wzmacnianie wideo nie włącza się automatycznie, więc łatwo o nim zapomnieć.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *