Fossil nie zaktualizuje istniejących zegarków do zmodernizowanego Wear OS

Nie zakładaj, że Twój obecny smartwatch Wear OS będzie na tym korzystał Zespół Google z Samsungiem. Prezesi Fossil Greg McKelvey i Steve Prokup powiedzieli cnet w Wywiad Obecne zegarki firmy Wear OS nie otrzymają aktualizacji przerobionego oprogramowania. jest Twoje Skamieniałości Gen 5 Niestety, prawdopodobnie utkniesz z przestarzałym interfejsem.

Jeśli chcesz nosić opaski Fossil przy użyciu najnowszego oprogramowania, będziesz musiał zapłacić. McKelvey powiedział, że firma planuje jeden „premium” zegarek Fossil (Gen 6?), który poprowadzi operację jesienią, z podmarkami, takimi jak Michael Kors A skagen Równania uwalniania. Prokup powiedział, że to urządzenie będzie się mogło pochwalić „bardzo poważnymi ulepszeniami sprzętu”.

Poprzednie modele prawdopodobnie otrzymają obniżki cen, aby służyć jako opcje budżetowe w asortymencie Fossil. McKelvey dodał, że pełne smartwatche były „bardziej udane” niż modele hybrydowe, wskazując, że te analogowo-cyfrowe połączenia nie będą w centrum uwagi w przyszłości.

Cięcie aktualizacji sugeruje, że nowe zegarki oparte na nowym systemie Wear OS będą ogromnym skokiem dla platformy, ale także, że Google, Samsung i marki takie jak Fossil podejmą skalkulowane ryzyko. Wydaje się, że są skłonni pozostawić obecnych właścicieli w tyle, jeśli zwiększy to szanse na przyciągnięcie większej liczby kupujących w przyszłości.

READ  Mój przyjaciel otworzył mój telefon

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *