Folden, Sheila Marie – Nekrolog – Sault Ste. Maria

Odeszła spokojnie w Domu Pomocy Społecznej Algoma w piątek 19 maja 2023 roku w wieku 85 lat w otoczeniu rodziny. Droga Żono Zmarłego Carla Waldena. Kochająca matka Roba (Leslie) i Marka (Tammy). Nana jest kochana przez Corala (Andrew), Zacka (Emjay), Tylera i Britney. Jest także pobłogosławiona dwójką swoich wnuków, Avą i Camden. Sheila cieszyła się całym czasem spędzonym z każdym z nich, z wieloma wspomnieniami związanymi z Camp Walden nad jeziorem Desparate. Był wychowywany przez jej rodziców, Boba Donovana i Alice (z domu McCluskey). Siostra zmarłego Jerry’ego Donovana (Lynn). Sheila była kochana przez wielu siostrzenic i siostrzeńców, z bliska iz daleka. Przyjaciele Sheili byli bardzo ważni. Każdy z was nigdy nie zostanie zapomniany.

Sheila dokonała ogromnej zmiany w życiu małych dzieci przez 34 lata pracy jako nauczycielka w szkole podstawowej.

Specjalne podziękowania dla 3B z SAH za patronat. Ogromne podziękowania dla całego personelu ARCH za wspaniałą opiekę, którą zapewniła podczas jej ostatnich dni. Wszyscy jesteście aniołami.

Rodzina i przyjaciele są zaproszeni do odwiedzenia Emmanuel United Church we wtorek, 30 maja 2023 r. od godziny 10:00 do czasu nabożeństwa żałobnego w kościele o godzinie 11:00. Wielebny Nancy Ferguson, gubernator. Darowizny na pamiątkę dokonane czekiem lub online na rzecz ARCH lub Emmanuel United Church będą bardzo mile widziane przez rodzinę.

Przygotowania powierzono Arthur’s Funeral Home – Barton & Keightley Church (492 Wellington Street East, 705-759-2522). Można dzielić się pięknymi wspomnieniami i wyrazami współczucia www.arthurfuneralhome.com do rodziny Waldenów.

READ  Sąd Apelacyjny tymczasowo blokuje pozew dla Georgii Graham w związku z oszustwami wyborczymi

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top