Fleury zajmuje drugie miejsce na liście zwycięstw NHL, Wild Top Blue Jackets w dogrywce

Fleury zajmuje drugie miejsce na liście zwycięstw NHL, Wild Top Blue Jackets w dogrywce

Fleury i Roy mają na koncie po 551 zwycięstw. Martin Brodeur wygrał 691 meczów dla New Jersey Devils i St. Louis Blues w latach 1991–2015.

Marco Rossi strzelił gola dla Minnesoty po 3:04 dogrywce (17-17-4), kończąc tym samym passę czterech porażek z rzędu. Wygrał go jednorazowym uderzeniem w prawe koło z transmisji Matta Boldy'ego.

Marcus Johansson zremisował dla Wild na 3:3 w trzeciej tercji, 18:28, po backhanderze nad podkładkami Daniila Tarasowa. Cole Seelinger wyprowadził Blue Jackets na prowadzenie 3-2 o 14:15 po grze w przewadze, zdobywając trzeciego gola w meczu po strzale Adama Boqvista.

Boldy strzelił dwa gole w grze w przewadze i miał asystę, a Brock Faber miał trzy asysty dla Wild.

Boqvist, który wrócił na boisko po opuszczeniu 13 meczów z powodu nadwyrężenia barku, zaliczył dwie asysty, a Tarasow zablokował 33 strzały dla Blue Jackets (13-19-9).

Selinger dał Columbusowi prowadzenie 1:0 w pierwszej kwarcie po 8:09 po podaniu Jake’a Penna z bekhendu.

Poldi wyrównał 1:1 o 14:48, pięć sekund po objęciu prowadzenia przez mężczyznę. Joel Eriksson Ek pokonał Fabera, który podał do Boldy'ego po jednorazowym strzale znad prawego koła.

Selinger podwyższył Blue Jackets na 2:1 i 17 sekund po drugiej kwarcie.

Boldy zremisował 2:2 o 10:15, a zwycięzca z bekhendu trafił w pole karne. 12 z 13 jego bramek padło w ostatnich 19 meczach.

READ  Czy Shohei Ohtani przejdzie do Toronto Blue Jays? Spekulacje, że decyzja może zapaść wkrótce

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *