Firma Arbor Memorial została platynową zdobywczynią nagrody najlepiej zarządzanych firm w Kanadzie

Firma Arbor Memorial została platynową zdobywczynią nagrody najlepiej zarządzanych firm w Kanadzie

Toronto, 16 maja 2024 r /CNW/ – Arbor Memorial uzyskał prestiżowy status Platinum Club Kanada Najlepszy program dla firm zarządzanych ze względu na wiodącą w branży wydajność i zrównoważony rozwój.

Świętujemy ponad 30-lecie, Kanada Program Best Managed Companies przyznaje wyróżnienie prywatnym firmom będącym własnością Kanady i osiągającym przychody 50 milionów dolarów Albo większy. Aby uzyskać tę ocenę, firmy są oceniane na podstawie ich przywództwa w obszarach strategii, kultury, zaangażowania, możliwości, innowacyjności, zarządzania i wyników finansowych.

„Jesteśmy zachwyceni faktem, że zostaliśmy laureatem nagrody Best Managed Platinum Club” – powiedział. Davida Scanlana, prezes, prezes i dyrektor generalny Arbor Memorial. „To zwycięstwo jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia naszego zespołu, powodzenia celów naszej firmy oraz naszego dążenia do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności”.

Zespół Arbor Memorial, od lewej do prawej: David Carnovale, dyrektor operacyjny i CPO;  Charles Soroka, dyrektor ds. zarządzania ryzykiem i kontroli operacyjnej;  Dustin Wright, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji;  Laurel Ancheta, wiceprezes i dyrektor finansowy;  David Scanlan, prezes, prezes i dyrektor generalny;  Leslie Kobayashi, wiceprezes ds. zasobów ludzkich;  Paul Scanlan Jr., wiceprezes ds. sprzedaży;  Valerie Bond, dyrektor ds. finansów;  Jennifer Spina, dyrektor ds. operacji inwestycyjnych;  oraz Steve Davidson, krajowy dyrektor ds. operacji cmentarzy.  (Grupa CNW/Arbor Memorial Company)

Kanada Best Managed Companies to jeden z wiodących w kraju programów nagród biznesowych, honorujący innowacyjne firmy światowej klasy. Co roku o to miano ubiegają się setki przedsiębiorczych firm w drodze rygorystycznego i niezależnego procesu oceny. Kandydaci są oceniani przez niezależny panel sędziowski, w skład którego wchodzą sponsorzy programu i goście specjalni.

Arbor Memorial, będąca własnością rodziny i zarządzana w Kanadzie, stara się stworzyć kulturę firmy, która sprzyja innowacjom i współpracy, zachęca do zaangażowania społeczności i buduje długoterminowe relacje z rodzinami swoich klientów. W ciągu ostatniego roku firma ponownie zainwestowała w swoich pracowników poprzez szkolenia i kształcenie ustawiczne, ponownie zainwestowała w swoje nieruchomości poprzez budowę nowych i rozwój, a także zainwestowała w społeczności, którymi zarządza, przekazując ponad 370 000 dolarów Dla lokalnych organizacji charytatywnych, które mają sens dla swoich pracowników.

READ  Sam Altman ponownie dołącza do zarządu OpenAI po dochodzeniu w sprawie niespodziewanego wystrzału

Lista najlepiej zarządzanych firm roku 2024 łączy wspólne motywy, takie jak kultura skupiona na ludziach, opracowywanie skutecznych strategii ESG i przyspieszanie cyfryzacji operacyjnej.

Powiedział: „Otrzymanie nagrody dla najlepiej zarządzanego Platinum Club jest czymś fantastycznym. Ich ciągła umiejętność dostosowywania się w epoce niepewności wyznacza standardy w zakresie pokonywania nowych barier i wykazywania odporności na najwyższym poziomie”. Laurie KrólPartner, Deloitte Private, najlepszy na świecie lider i partner zarządzającyLider, Kanada Program Najlepiej Zarządzanych Firm. „Te firmy naprawdę wpływają na to, jak… Kanada „Jest to widoczne na arenie światowej, jeśli chodzi o sukcesy prywatnego biznesu”.

O Arbor Memorial

Założona w 1947 roku firma Arbor Memorial jest kanadyjską firmą rodzinną, głęboko zakorzenioną w różnorodnych społecznościach w całym kraju. Dążąc do personalizacji opieki u schyłku życia, Arbor jest właścicielem i operatorem sieci ponad 140 lokalizacji, w tym 24 cmentarzy, na których znajdują się domy pogrzebowe oferujące pełen zakres usług. Arbor jest uznanym przedstawicielem standardów w branży i był siedmiokrotnym laureatem tej nagrody Kanada Nagroda dla najlepiej zarządzanych firm. Dzięki oddanemu zespołowi składającemu się z ponad 3000 pracowników Arbor zapewnia zaufane wskazówki, które pomagają ludziom pamiętać, świętować i pamiętać życie swoich bliskich. po więcej informacji odwiedź arbormemorial.ca.

NA Kanada Program Najlepiej Zarządzanych Firm

Kanada Program Best Managed Companies w dalszym ciągu jest oznaką doskonałości prywatnych firm kanadyjskich. Każdego roku, począwszy od uruchomienia programu w 1993 r., setki przedsiębiorczych firm ubiega się o to miano w rygorystycznym, niezależnym procesie oceniającym ich umiejętności i praktyki w zakresie zarządzania. Nagrody przyznawane są na czterech poziomach: 1) Kanada Nowy zwycięzca nagrody Best Managed Companies Award; co roku wybierany jest jeden nowy zwycięzca; 2) Kanada Zwycięzca Najlepiej Zarządzanej Firmy Laureaci, którzy ponownie zgłoszą tytuł Najlepiej Zarządzanej Firmy i pomyślnie utrzymają go przez dodatkowe dwa lata, pod warunkiem corocznego przeglądu operacyjnego i finansowego; 3) Zwycięzca Złotego Standardu, po trzech kolejnych latach utrzymywania statusu „Najlepiej Zarządzanego”, zwycięzcy wykazali swoje zaangażowanie w program i z powodzeniem utrzymali swoją nagrodę przez 4-6 kolejnych lat; 4) Członkowie Platinum Club, zwycięzcy, którzy utrzymali status Best Managed przez siedem lat lub dłużej. Sponsorami programu są Deloitte Private, CIBC, The Globe and Mail oraz TMX Group. po więcej informacji odwiedź bestmanagedcompanies.ca.

READ  Dyrektor generalny Indigo odchodzi w wyniku ostatnich wstrząsów w czołowych rankingach sprzedawcy
Arbor Memorial Inc. (Grupa CNW/Arbor Memorial Inc.)Arbor Memorial Inc. (Grupa CNW/Arbor Memorial Inc.)

Arbor Memorial Inc. (Grupa CNW/Arbor Memorial Inc.)

ŹRÓDŁO Arbor Memorial Company

SesjaSesja

Sesja

Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimedialnego: http://www.newswire.ca/en/releases/archive/May2024/16/c5237.html

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *