Finał Pucharu Billie Jean King 2024 Gospodarze, Hiszpania, remisują z Polską w pierwszej rundzie

Finał Pucharu Billie Jean King 2024 Gospodarze, Hiszpania, remisują z Polską w pierwszej rundzie

Losowanie finału w Cainbridge nowego Pucharu Billie Jean King Cup 2024 doprowadziło do intrygujących remisów. W finale w Sewilli gospodarze, Hiszpania, grali z Polską, a gościnnym gościem był Świdek nr 1 na świecie. sezon

Finały odbędą się w dniach 12–20 listopada na stadionie La Cardoja w Sewilli, gdzie 12 krajów zmierzy się w formacie pucharowym. Oprócz zapierającego dech w piersiach starcia pomiędzy Hiszpanią a Polską kibice mogą spodziewać się, że w pierwszej rundzie Niemcy zmierzą się z Wielką Brytanią, a Słowacja zmierzy się z 18-krotnymi mistrzami USA i Japonią przeciwko Rumunii.

Cztery rozstawione kraje rozpoczną grę w ćwierćfinale, w którym obrońcy tytułu Kanada zmierzą się z Niemcami, a zwycięzcy Wielkiej Brytanii i Australii zmierzą się ze Słowacją lub Stanami Zjednoczonymi. W dolnej połowie Czechy zmierzą się ze zwycięzcami Hiszpanii i Polski, a Włochy zmierzą się z Japonią lub Rumunią.

Pierwsze mecze rundy otwarcia zostaną rozegrane od wtorku 14 do czwartku 14 listopada, a ćwierćfinały od piątku 15 do niedzieli 17 listopada. Półfinały odbędą się od poniedziałku 18 listopada do wtorku 19 listopada, a finał Billie Jean King Cup 2024 odbędzie się w środę 20 listopada.

Harmonogram finału zostanie potwierdzony w nadchodzących dniach, a sprzedaż biletów rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

READ  Pomoc medyczna jest dostępna dla młodych ukraińskich pacjentów onkologicznych w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *