Film z rozpakowywania Samsunga Galaxy Buds 3 ujawnia kluczowe szczegóły

Film z rozpakowywania Samsunga Galaxy Buds 3 ujawnia kluczowe szczegóły
SAMSUNG Premiera bezprzewodowych słuchawek dousznych Galaxy Buds 3 TWS planowana jest na dziś Wydarzenie Galaxy Unpacked które odbędzie się jutro (10 lipca) o godz ParyżPrzed premierą wiele przecieków i plotek ujawniło wiele szczegółów na temat Nadchodzące słuchawki douszneNowe wideo, które wyciekło, udostępnione na platformie mediów społecznościowych
Typer z Dubaju o nazwie OnlyTechAE zamieścił w serwisie X zdjęcia i filmy, w których występuje Słuchawki Samsung Galaxy Buds 3 Słuchawki dostępne są w kolorze białym i szarym. Można dowiedzieć się, czy wkładki douszne zostały zakupione u sprzedawcy detalicznego, czy też zostały uzyskane w inny sposób. Wyciekłe zdjęcia i filmy przedstawiające słuchawki można zobaczyć tutaj:

Niedawno użytkownik Reddita kupił nadchodzące słuchawki Galaxy Buds 3 Pro i udostępnił ich zdjęcia na platformie mediów społecznościowych. Oprócz serii Galaxy Buds 3, Samsung ma wprowadzić także inne urządzenia, w tym Nowe składane smartfony — Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Flip 6 oprócz nowości Inteligentne zegarki –Galaxy Watch z serii 7 i Zegarek Galaxy FE Modele.

Samsung Galaxy Buds 3: czego się spodziewać

Pokaż zdjęcia i wideo Etui ładujące Galaxy Buds 3 mają przezroczystą osłonę oraz wkładki douszne z wyglądającymi na nich nóżkami Światła ostrzaŁodygi również wydają się mieć kanciasty kształt w porównaniu do tradycyjnych wkładek dousznych, które mają zwykle bardziej zaokrąglony kształt.
Najnowszy wyciek jest zgodny z twierdzeniami użytkownika Reddita, któremu udało się kupić Galaxy Buds 3 Pro i zamieścił w Internecie zdjęcia oraz krótkie wrażenia z nich. Użytkownik zauważył, że za słuchawki douszne Galaxy Buds 3 Pro zapłacił 250 dolarów (prawie 20 000 rupii). Oczekuje się, że podstawowe Galaxy Buds 3 będą miały niższą cenę niż model Pro.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *