Euro 2021. Reprezentacja Polski zagra 1 czerwca z Rosją. Gdzie? Warszawa jest faworytem, ​​ale epidemia zadecyduje

Plan działania dotyczący euro jest prawie ukończony. Przed Mistrzostwami Europy reprezentacja Polski rozegra towarzyskie mecze z Rosją i Islandią. Z Rosjanami zmierzymy się 1 czerwca zgodnie z decyzją Interii. Gdzie? PZPN chce, żeby to była Warszawa, ale o wszystkim zadecyduje dostępność PGE Narodovi.

W czerwcu reprezentacja Polski na czele z Jersey Proszek pojedzie na mistrzostwa Europy, gdzie w fazie grupowej zmierzy się ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją. Wcześniej przed polskimi piłkarzami czeka wyjątkowy okres przygotowawczy. Po raz pierwszy europejscy selekcjonerzy nie będą mogli wykorzystać pełnych sześciu miesięcy – tak jak dotychczas – ale tylko trzy miesiące, oddzielające marcowe kwalifikacje do mistrzostw świata od początku Euro. Będzie to wynikiem przełożenia meczu z powodu wirusa koronowego, z którym również zmierzy się nasza reprezentacja.

Presssek powiedział niedawno, że wybory parlamentarne dobiegły końca Rozmowa z Łukaszem Żurkiem z Interii. Jeśli jednak trener reprezentacji ma jakiekolwiek wątpliwości, ostatnim wezwaniem do wykluczenia są zaplanowane na marzec eliminacje do mistrzostw świata z Węgrami, Andorą i Anglią. Następnie, w wieku 49 lat, ma tylko trzy miesiące na przygotowanie personelu.

Wiadomo już, że przed meczami odbędą się dwa przedmeczowe dla Polaków. Pierwszym zawodnikiem będzie reprezentacja Rosji, z którą pierwotnie mieliśmy się zmierzyć 2 czerwca 2020 roku. Mimo zniesienia euro (sparing z nimi), kontakty między federacjami trwały. Jak dowiedziała się Interia, Stanisław Cerceso i Sorbana przyjadą nad Wisłę 1 czerwca 2021 roku.

BJP nie podjęło jeszcze decyzji, gdzie odbędzie się mecz, ponieważ nie wiadomo jeszcze, jaki będzie status BGE National w czerwcu. Na razie ma prowizoryczny Szpital Narodowy, a ulubionym przez entuzjastów Stadionem Warszawskim (był to stadion narodowy, na którym na pierwszej randce mieli grać polscy piłkarze). Tak zadecyduje gospodarz zawodów… Zakażenie koronawirusem. Jeśli zostanie opanowany do czerwca i szpital zniknie z rąk Narodowa, Polska na pewno zagra w Warszawie. Inaczej obejmuje Gdańsk i Wrocław.

READ  Nagrody polskich organizacji pozarządowych dla działaczy pomagających migrantom na granicy z Białorusią

Nie ma wątpliwości co do meczu z Islandią. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 8 czerwca 2021 r. Na Stadionie Miejskim w Bośni i będzie ostatnim sprawdzianem Polaków przed wyjazdem do Irlandii. Dlaczego Adam był trenerem Navajo, tak jak w Bośni, dlaczego produkty nie trafiają do Warszawy? Chodzi głównie o logistykę

Przed meczem Polacy nie będą trenować w Armamo (czyli przed Euro 2016 i mundialem w 2018 roku), ale w Oblenicy. Centrum było bazą reprezentacji, o której Jersey Broscheck wspomniał rok temu. Położone w dzielnicy Novi Domial, miasto znajduje się zaledwie 30 minut od lotniska Savica, skąd biało-czerwoni lecą czarterowym lotem do Irlandii.

Nie zmieniła się również siedziba personelu w Irlandii. Lewandowski i spółka mieszkają w Port Marnock, niedaleko Dublina. Piękny Portmarnock Hotel & Golf położony jest 13 km od centrum irlandzkiej stolicy. Stamtąd Polacy wyruszają na mecz ze Słowacją, gdzie spotkamy się 14 czerwca na stadionie Aviva w Dublinie.

Mistrzostwa Europy rozpoczną się 11 czerwca.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *