Ellen DeGeneres twierdzi, że po swoim specjalnym programie na Netfliksie skończyła z showbiznesem

Ellen DeGeneres twierdzi, że po swoim specjalnym programie na Netfliksie skończyła z showbiznesem

Ellen DeGeneres podobno ogłosiła, że ​​jest gotowa rzucić aktorstwo.

Jak podaje SFGate.com, były gospodarz dziennego talk-show ogłosił to podczas niedawnego programu komediowego w Luther Burbank Center for the Arts w Santa Rosa w Kalifornii.

DeGeneres opowiedziała publiczności, co robi od czasu zakończenia „The Ellen DeGeneres Show” dwa lata temu.

„Pozwól, że opowiem ci, co się ze mną stało, odkąd ostatni raz mnie widziałeś” – powiedziała. „Oszalałem. O tak, i wyrzucono mnie z show-biznesu za bycie złym”.

Jej talk show zakończył się po dwóch latach kontrowersji z udziałem byłych członków jej personelu, którzy twierdzili, że środowisko w jej zespole jest toksyczne.

DeGeneres przeprosiła swoich pracowników w lipcu 2020 r.

„Pierwszego dnia naszego programu powiedziałam wszystkim na pierwszym spotkaniu, że „The Ellen DeGeneres Show” będzie miejscem szczęścia – nikt nigdy nie podniesie głosu i wszyscy będą traktowani z szacunkiem” – powiedziała DeGeneres w czas. „Najwyraźniej coś się zmieniło i jestem zawiedziony, gdy dowiaduję się, że tak się nie stało. I z tego powodu przepraszam. Każdy, kto mnie zna, wie, że jest to przeciwieństwo tego, w co wierzę i czego oczekiwałem dla naszego program.”

Podczas swojego występu w Santa Rosa „przyznała, że ​​była surowa i stwierdziła, że ​​jest bardzo niedojrzałą menadżerką” – donosi SFGate.com.

„Kiedyś mówiłam: «Nie obchodzi mnie, co ludzie o mnie mówią», a teraz zdaję sobie sprawę, że powiedziałam to u szczytu mojej popularności” – mówi DeGeneres.

Kiedy jedna z widzów zapytała ją, czy DeGeneres myśli o aktorstwie w filmach lub na Broadwayu, jej odpowiedź nie była zachęcająca dla fanów.

„To ostatni raz, kiedy mnie widzicie. Po moim specjalnym odcinku w serwisie Netflix to już koniec” – powiedziała.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *