Dzisiejsze Wordle #790 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na piątek 18 sierpnia

Dzisiejsze Wordle #790 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na piątek 18 sierpnia

Jest piątek 2XP i jestem gotowy na Wordle!

Jestem też zajęty tysiącem innych spraw. Kupiłem nową zmywarkę, ponieważ poprzednia była zła, więc muszę ją naprawić. Pomagam bratu zbudować komputer do nagrywania gier/muzyki. Mam dużo pracy, którą pilnie potrzebuję dokończyć.

i wiele więcej. Po pierwsze, mój biedny garaż musi być regularnie czyszczony. Całemu mojemu domowi przydałoby się gruntowne czyszczenie. Potrzebuję drzemki.

Ale na razie wszystko, co musimy zrobić, to pośpieszyć się i zrobić to Wordle!


Jak rozwiązać Wordle dzisiaj

wskazówka: Ani niejasne, ani nieprecyzyjne.

Wskazówka: Wordle zaczyna się od samogłoski.

.

.

.

Zobacz wczorajsze Wordle #789 tutaj.


Analiza botów Wordle

Po ukończeniu Wordle każdego dnia idę do Strona główna Wordle Bota Aby zobaczyć, jak wypadłem przeciwko botowi i zobaczyć, jak dobra (lub zła) jest moja gra w zgadywanie. W tym miejscu otrzymuję powyższy zrzut ekranu pokazujący, ile słów zostało mi po każdym odgadnięciu itp.

Dzisiaj mam się dobrze. spokój Zostawił mi żółto-zielony kwadrat i 55 słów do wyboru. oszukuje Zmniejszenie tego do zaledwie trzech jest jednak nadal bardzo trudne do odgadnięcia z prawdopodobieństwem tylko 33,33%. Domyśliłam się uchwalić prawo Ale niestety było Dokładnie Co, jak przypuszczam, kwalifikuje się jako nieco ironiczne.

Dzisiejszy wynik

Ponownie przegrywam z botem, co oznacza, że ​​dostaję -1 za przegraną, 0 za odgadnięcie czterech i pomnożenie tego przez 2, co daje piątkowe 2XP. -2 punkty dla mnie! Gwizd!


Pochodzenie słowa Wordle dzisiaj

Słowo „mąka” ma swoje korzenie w łacinie. Pochodzi od łacińskiego słowa „exigere”, które oznacza „żądać”, „wypędzać” lub „mierzyć”. „Exigere” to słowo złożone składające się z „ex-” (na zewnątrz) i „agere” (prowadzić). Z biegiem czasu znaczenie „exigere” ewoluowało, obejmując poczucie posiadania czegoś schludnie lub precyzyjnie, co znajduje odzwierciedlenie we współczesnym znaczeniu słowa „dokładnie”.

READ  Zmiany map, karnet bojowy i nie tylko, które powinieneś wiedzieć

Słowo „skrupulatny” jest używane w języku angielskim od końca XVI wieku w odniesieniu do czegoś wykonanego z precyzją, precyzją lub dokładnością. Może być używany jako czasownik oznaczający „prosić lub prosić” oraz jako przymiotnik do opisania czegoś precyzyjnego lub dokładnego w najdrobniejszych szczegółach.

Zagraj ze mną w konkurencyjne Wordle!

Grałem w bijatykę PvP Wordle przeciwko mojemu wrogiemu Wordle, ale. Teraz musisz grać przeciwko mnie! Mogę być twoim przeciwnikiem! (I oczywiście twój podręczny przewodnik po Wordle). Ty również możesz Zagraj przeciwko botowi, jeśli masz subskrypcję New York Timesa.

  • Oto zasady:
  • 1 punkt Za słowo w 3 próbach.
  • 2 punkty Aby uzyskać to w dwóch próbach.
  • 3 punkty Aby uzyskać to za jednym przypuszczeniem.
  • 1 punkt uderzyć mnie
  • 0 punktów Aby uzyskać to w 4 próbach.
  • -1 punkt Aby uzyskać to w 5 próbach.
  • -2 punkty Aby uzyskać to w 6 próbach.
  • -3 punkty za jego stratę.
  • -1 punkt za utratę mnie

Możesz albo na bieżąco rejestrować swój wynik, jeśli to twój jam, albo po prostu grać dzień w dzień, jeśli wolisz.

Będzie mi bardzo miło, jeśli podasz mi kontynuację Świergot Lub Facebook Najdrożsi Wordlerzy. Miłego dnia!

Jak zawsze, chciałbym, abyś śledził mnie tutaj na tym blogu i Subskrybuj mój kanał na YouTube I Mój stos Dzięki temu możesz być na bieżąco ze wszystkimi moimi ocenami i relacjami z telewizji, filmów i gier wideo. Dzięki!

Chodź za mną Świergot. spłacać moja strona internetowa.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *