Dzięki mapowaniu basenów 3D i mocy ssania 165 W ten wolnostojący odkurzacz do basenu jest absolutnym must-have – Yanko Design

Dzięki mapowaniu basenów 3D i mocy ssania 165 W ten wolnostojący odkurzacz do basenu jest absolutnym must-have – Yanko Design

Pomyśl o BlueNexusie jak o Roombie w wodzie. W przeciwieństwie do ludzkich środków do czyszczenia basenów, BlueNexus wchodzi do basenu, czyszcząc, odkurzając i dezynfekując każdy centymetr basenu. Najpierw wykonuje skanowanie 3D basenu, dzięki czemu może wyznaczyć najskuteczniejszą ścieżkę czyszczenia, a następnie zabiera się do pracy, czyszcząc podłogę basenu, ściany, a nawet stopnie bez zarysowania i zarysowania ścian basenu.

Projektant: Soplo Design

Kliknij tutaj, aby kupić teraz: 649 USD 1199 dolarów (550 dolarów zniżki). Spiesz się, zostało już tylko 260/300. Zebrano w ten sposób ponad 230 000 dolarów.

BlueNexus, zaprojektowany przez ludzi z Sublue, może być pierwszym podwodnym robotem odkurzającym, ale nie jest to pierwsze rodeo z technologią podwodną. Wielokrotnie nagradzany startup z Kalifornii ma na swoim koncie dwa inne udane projekty na Kickstarterze, a mianowicie serię podwodnych skuterów morskich WhiteShark. Zaprojektowany mniej dla rozrywki, a bardziej dla konserwacji, BlueNexus jest trzecią kampanią Subblue i być może najbardziej zaawansowaną w jej historii.

Dla porównania, zaprojektowanie podwodnego skutera morskiego jest znacznie łatwiejsze niż zaprojektowanie samodzielnego, zanurzalnego urządzenia do czyszczenia basenu. Ten ostatni ma wiele funkcji, w tym technologię mapowania 3D, autonomiczną jazdę, wznoszenie się w pionie i możliwość bycia skutecznym odkurzaczem, który nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale usuwa glony ze wszystkich powierzchni i czyści również linię wodną. BlueNexus zrobi to wszystko bez względu na kształt basenu i materiał, z którego wykonane są płytki. Działa na basenach regularnych, zakrzywionych, pochyłych, a nawet wielopoziomowych, wykonując kompleksowe skanowanie 3D za pomocą systemu nawigacji Geoguru firmy Sublue, aby sprawdzić, który układ działa, przed wyznaczeniem najskuteczniejszej ścieżki czyszczenia.

Rozpoczęcie pracy jest tak proste, jak opuszczenie BlueNexusa do wody i naciśnięcie przycisku w aplikacji na smartfonie. Robot czyszczący basen składa się z dwóch modułów, samego zanurzalnego robota próżniowego oraz pływającego koncentratora komunikacyjnego, który umożliwia komunikację ze smartfonem, tabletem itp. Po otrzymaniu instrukcji BlueNexus zabiera się do pracy, skrupulatnie pokrywając każdy centymetr basenu. Silnik ssący o mocy 165 W wystarczy do oczyszczenia liści, żwiru i wszelkich innych zanieczyszczeń, które mogą przedostać się do basenu, a obracający się skruber usuwa również glony i wszystko, co przykleiło się do dna lub ścian basenu. Ludzie z Sublue zaprojektowali BlueNexus tak, aby był kompatybilny z szeroką gamą materiałów basenowych, od tradycyjnego betonu i płytek mozaikowych po wykładzinę winylową, Pebble Tec, włókno szklane i laminat PCV.

Geoguru – Wyposażony w ponad 12 czujników zapewniających bezbłędne wykrywanie przeszkód i ochronę ścian basenu.

System mapowania i nawigacji Geoguru to prawdopodobnie sekret BlueNexus. Opierając się na kilkunastu czujnikach (technologia ultradźwiękowa, lasery na podczerwień i zaawansowany SLAM, żeby wymienić tylko kilka), robot może mapować swoją drogę wokół basenu, wykrywając przeszkody, a nawet ściany, aby mieć pewność, że nie zostaną zarysowane przez Błąd podczas czyszczenie. Algorytm Geoguru sprawia, że ​​BlueNexus jest również bardziej wydajny, czyści go 8 razy szybciej niż tradycyjne środki do czyszczenia basenów. Połącz to z wbudowaną baterią wystarczającą na 3,5 godziny, a BlueNexus z łatwością nawiguje po większości basenów bez konieczności dodatkowego ładowania.

Tryb wielokrotnego czyszczenia – dostosowuje się do każdego kształtu basenu, zapewniając dokładne czyszczenie i można nim łatwo sterować jednym dotknięciem.

Robot czyszczący basen ma 5 różnych trybów do wyboru, w tym inteligentne czyszczenie, czyszczenie podłóg, czyszczenie ścian i linii wodnych, dokładne czyszczenie oraz zdalnie sterowany tryb czyszczenia, który pozwala kontrolować go za pomocą aplikacji. Niezależnie od tego, który tryb wybierzesz, gdy BlueNexus zakończy czyszczenie lub rozładuje się jego bateria, automatycznie wspina się na ścianę basenu, ułatwiając łowienie ryb bez konieczności wchodzenia do basenu. Duża komora wewnętrzna o pojemności 4,5 litra pomieści cały brud usunięty przez BlueNexus i można ją łatwo zdjąć, opróżnić i umyć przed ponownym zamontowaniem.

READ  iPod jest włączony, ale nie znajduje się w iPhonie

BlueNexus jest mały, bezprzewodowy i zbudowany jak skała. Baterie litowe wewnątrz odkurzacza basenowego są wyjątkowo dobrze zabezpieczone, co gwarantuje, że woda nigdy nie wycieknie. Jeśli chodzi o oprogramowanie, Sublue zapewnia ulepszenia BlueNexus poprzez aktualizacje OTA. Ceny BlueNexus zaczynają się od 649 USD dla osób wspierających usługę Early Bird i będą dostępne na całym świecie od października 2023 r. i będą objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Kliknij tutaj, aby kupić teraz: 649 USD 1199 dolarów (550 dolarów zniżki). Spiesz się, zostało już tylko 260/300. Zebrano w ten sposób ponad 230 000 dolarów.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *