Ducks GM Murray, trener Eakens powraca po ponurym sezonie

Anaheim, Kalifornia – dyrektor generalny Bob Murray i główny trener Dallas Aikens powrócą do Anaheim Ducks w przyszłym sezonie po tym, jak klub opuścił kwalifikacje trzeci rok z rzędu.

Murray potwierdził decyzje organizacji w piątek, prawie trzy tygodnie po zakończeniu Anaheim (17-30-9), najgorszego sezonu w historii franczyzy pod względem punktów procentowych.

Murray prowadził biuro Ducks od listopada 2008 r., Podczas gdy Eakins zakończył dwa przegrane sezony za ławką w Anaheim. Franczyza jest na niskim poziomie po ukończeniu następnej rundy w NHL, podczas gdy przez trzy kolejne lata po raz pierwszy od 2002 roku nie gra w play-offach, ale Murray jest przekonany, że może poprowadzić kaczki do rywalizacji.

„Wiele powiedziano o tym przegranym sezonie i nie do końca się z tym zgadzam” – powiedział Murray. „Niektórzy faceci byli naprawdę w porządku, a ta para nie. Dwóch facetów w średnim wieku spędziło kilka straconych lat. Ale ilekroć przez to przechodzę – nazywam to przebudową, przebudową, przebudową, resetowaniem – jakkolwiek chcesz to nazwać , to Plan … Chcemy, aby drużyna była szybsza, młodsza i grała w ekscytującą markę hokejową. Nasi fani chcą przyjść i obejrzeć mecz. „

Angel Henry i Suzanne Samueli są pewni Murraya i jego lidera, nawet po tym, jak Ducks zajął ostatnie miejsce w lidze, strzelając gole po raz drugi od trzech lat. Ich mocna gra zdobyła zaledwie 8,9% czasu – najniższy wynik w najnowszej historii NHL – i Murray przestał potwierdzać, że Eakins będzie miał nowego asystenta trenera do nadzorowania jednostki.

Ale ponure wyniki na lodzie nie odzwierciedlają jeszcze optymizmu, jaki Murray i wielu graczy Ducks odczuwali w związku z ich młodzieńczym rdzeniem zbudowanym wokół Trevora Zigrasa, Jimmy’ego Dresdale’a, Maxa Comtoya i Isaaca Lundestera? M. Troy i Terry, między innymi. Murray uważa, że ​​zebrał niektóre składniki dla zwycięzcy i zamierza je dodać w pracowitym sezonie.

READ  Podsumowanie: CF Montreal 3, Toronto FC 1

„Dwóch z tych młodych zawodników w naszej organizacji znajdzie się w pierwszej szóstce napastników” – powiedział Murray. „Myślę, że młodzi bramkarze w organizacji grali bardzo dobrze … Masz pola, które wypełniasz, budując drużynę hokejową, i wiem, że niektórzy z tych facetów będą teraz wypełniać te pola”.

Kaczki nadal nie są pewne co do przyszłości kapitana Ryana Getslava, którego kontrakt wygasł poza sezonem. 36-letni rozgrywający całą karierę spędził w Anaheim, a Murray niedawno spotkał się z Getslavem, aby omówić swoje plany.

„Jasne jest, że jest na takim etapie swojej kariery, że musi się trochę cofnąć i zobaczyć, co działa najlepiej dla jego rodziny i jaka jego zdaniem może być jego rola” – powiedział Murray. „Omówiliśmy role w drużynie hokejowej. Ryan i ja omówiliśmy całą masę rzeczy i będziemy kontynuować dyskusje”.

Po tym, jak we wspólnym rankingu NHL wyprzedziły tylko Buffalo, kaczki mają 12,1% szans na zdobycie pierwszej ogólnej selekcji w historii franczyzy. Anaheim nie może spaść poniżej czwartego, co oznacza, że ​​klub ma gwarancję największej opcji draftu od czasu, gdy Bobby Ryan został wybrany na wicemistrza w 2005 roku.

Ale kaczki nie miały tyle szczęścia w ostatnich projektach loterii, co doprowadziło Murraya do przekonania, że ​​„może być wygraną, jeśli nie upadniemy, bo upadamy każdego roku”.

Kaczki mają długą historię dobrego rzemiosła i rozwoju graczy pod rządami Murraya i nie jest on zaniepokojony faktem, że jego ofensywnie wyzywający zespół zajmuje wysokie miejsce w Drafcie, a większość obrońców i bramkarzy jest jego najlepszymi perspektywami.

„Jak zwykle weźmiemy najlepszego gracza” – powiedział Murray. „Nie będziemy tworzyć naszej listy pod względem pozycji. Najlepszy dostępny zawodnik, a wtedy zawsze możesz – obrońcy są zawsze cenni w ruchu. Każdy musi się bronić.”

READ  Bergeron wyszedł, wciąż pomagając Bruins przeciwko Panterom przed meczem 4

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *