Do legendarnej wersji można dodać grę wieloosobową Mass Effect 3

Chociaż nie był to powód, dla którego ludzie kupują tę grę, zawsze było trochę sympatii do Efekt masy 3 Tryb wieloosobowy. Chociaż nie ma go w najnowszej wersji Legendarna wersja Mass EffectIstnieje możliwość, że zostanie dodany w przyszłości.

w Wywiad Z Seanem Kane’em z CNET, Legendarna wersja Mass Effect Kierownik projektu Mac Walters powiedział, że jest szansa na powrót, jeśli warunki będą sprzyjające. Zależy to głównie od tego, w jaki sposób zremasterowane nowe gry są odbierane i czy mają zasoby, aby stworzyć tryb jakości, w którym chcą grać zarówno fani, jak i programiści.

POWIĄZANE: Ścieżka dźwiękowa Mass Effect jest dostępna w odpowiednim czasie przed legendarnym wydawnictwem

– Nie odmówiłbym temu – powiedział Walters. „Chcemy zobaczyć, jakiego rodzaju przyjęcie Edycja legendarna Co się dzieje i jakie jest zapotrzebowanie na grę wieloosobową, a następnie zadamy sobie pytanie, czy mamy zasoby i czas, aby doprowadzić ją do pożądanego poziomu jakości i fanów.

Efekt masowy Jest to seria gier wideo science fiction opracowana przez BioWare i opublikowana przez Electronic Arts. Pierwsza gra została wydana w 2007 roku na wyłączność Xbox 360, ale wkrótce została przeniesiona na PC w następnym roku i pojawiła się na PlayStation 3 w 2012 roku. Mass Effect 2 Został wydany na Xbox 360 i PC w 2010 roku, a PS3 w 2011 roku. Efekt masy 3 Został wydany w 2012 roku na Xbox 360, PS3, Wii U i PC. Na koniec najnowszy wpis z serii Efekt klastra: Andromeda Został wydany w 2017 roku na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

POWIĄZANE: Zwiastun Mass Effect Legendary Edition pokazuje zmodyfikowane porównania!

Plik Legendarna wersja Mass Effect Łączy oryginalną trylogię w jeden kompletny pakiet na Xbox One i PS4 z ulepszeniami wydajności i zremasterowaną grafiką. Zremasterowany pakiet jest już dostępny na PS4, Xbox One i PC. Możesz także grać na PS5 i Xbox Series X | S poprzez kompatybilność wsteczną.

READ  Google Lens otrzymuje nową funkcję, która pomaga identyfikować choroby skóry

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *