Do legendarnej wersji można dodać grę wieloosobową Mass Effect 3

Chociaż nie był to powód, dla którego ludzie kupują tę grę, zawsze było trochę sympatii do Efekt masy 3 Tryb wieloosobowy. Chociaż nie ma go w najnowszej wersji Legendarna wersja Mass EffectIstnieje możliwość, że zostanie dodany w przyszłości.

w Wywiad Z Seanem Kane’em z CNET, Legendarna wersja Mass Effect Kierownik projektu Mac Walters powiedział, że jest szansa na powrót, jeśli warunki będą sprzyjające. Zależy to głównie od tego, w jaki sposób zremasterowane nowe gry są odbierane i czy mają zasoby, aby stworzyć tryb jakości, w którym chcą grać zarówno fani, jak i programiści.

POWIĄZANE: Ścieżka dźwiękowa Mass Effect jest dostępna w odpowiednim czasie przed legendarnym wydawnictwem

– Nie odmówiłbym temu – powiedział Walters. „Chcemy zobaczyć, jakiego rodzaju przyjęcie Edycja legendarna Co się dzieje i jakie jest zapotrzebowanie na grę wieloosobową, a następnie zadamy sobie pytanie, czy mamy zasoby i czas, aby doprowadzić ją do pożądanego poziomu jakości i fanów.

Efekt masowy Jest to seria gier wideo science fiction opracowana przez BioWare i opublikowana przez Electronic Arts. Pierwsza gra została wydana w 2007 roku na wyłączność Xbox 360, ale wkrótce została przeniesiona na PC w następnym roku i pojawiła się na PlayStation 3 w 2012 roku. Mass Effect 2 Został wydany na Xbox 360 i PC w 2010 roku, a PS3 w 2011 roku. Efekt masy 3 Został wydany w 2012 roku na Xbox 360, PS3, Wii U i PC. Na koniec najnowszy wpis z serii Efekt klastra: Andromeda Został wydany w 2017 roku na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

POWIĄZANE: Zwiastun Mass Effect Legendary Edition pokazuje zmodyfikowane porównania!

Plik Legendarna wersja Mass Effect Łączy oryginalną trylogię w jeden kompletny pakiet na Xbox One i PS4 z ulepszeniami wydajności i zremasterowaną grafiką. Zremasterowany pakiet jest już dostępny na PS4, Xbox One i PC. Możesz także grać na PS5 i Xbox Series X | S poprzez kompatybilność wsteczną.

READ  Najnowsza łatka do Diablo 4 znacznie zwiększa zdobywane doświadczenie w końcowej fazie gry

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *