Dlaczego nie zarabiam na życie?

Dlaczego nie zarabiam na życie?

Reklama z udziałem Profesor Christoph Simon, Przewodniczący Oddziału Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalnego. Kromkovsky We Wrocław, Pojawił się w mediach publicznych na początku maja. Znany epidemiolog i specjalista Rady Lekarskiej W Premier Chwalił maski jednej z wrocławskich firm. – firma polska, produkt polski. 95 procent wydajności, pięciokrotnie niższy opór oddechowy. Zachęcam Ciebie i Twoich bliskich do korzystania z tego – powiedział w reklamie.

Obejrzyj wideo
Czy noszenie maski na świeżym powietrzu ma sens?

Profesor. Krzysztof skrytykował Simona za udział w reklamie masek

Udział eksperta w opracowaniu konkretnego produktu konkretnej firmy zaowocował zarzutami wobec profesora, który działał niezgodnie z protokołem Medyczny. Ten przypadek został opisany przez innychW. Wirtualna PolskaKto zapytał profesora. Simon za przepisy zabraniające lekarzom promowania produktów medycznych.

– Nie wiem, skąd się wzięły takie określenia. Awansowałem wcześniej Maski, Ale na prośbę urzędników Rogo. Fakt W tamtym czasie nie była to reklama, ale działania reklamowe. Trzymam się tego, co powiedziałem: to polska firma, polskie maski i to, co robiłem w reklamie, myślę dokładnie. Gdy stałem na wrocławskim Rynku, ratusz poprosił mnie, żebym im go dał Maska Kiedy poproszono mnie o wsparcie polskiego produktu, gdy poinformowano mnie o przestrzeganiu dystansu, nie odmówiłem – wyjaśnił profesor. Szymon.

Profesor. Trzecia dawka szczepionki dla Simona i seniorów o pokonywaniu barier

Jak wyjaśnił, Lekarz Nie mógł reklamować nieprzetestowanych produktów, więc sam zwrócił się do ministerstwa o listy, żeby nie dać się przeciąć w „lewicowy” ruch. – Gdy takie informacje są dostępne, m.in. Maski Awansował i rozumiem twoją rezerwację. Twierdził jednak, że to, co zrobiłem, było słuszne i prorządowe.

Profesor. Simon: Atakowano mnie ze wszystkich stron, potrzebuję prawników

Przedstawił swoje stanowisko w „Facti Po Factach” TVN24. Na pytanie, czy jego postępowanie jest zgodne z etyką lekarską, jeden z lekarzy odpowiedział, że nie może zgodzić się na wykorzystywanie swojego nazwiska i wizerunku wyłącznie w celach komercyjnych w przypadku leków i produktów zdrowotnych.

READ  Białoruska olimpijka Christina Simanuskaya przemawia po ubieganiu się o azyl w Polsce - NBC 5 Dallas-Fort Worth

– Mój głos i mój obraz są w tramwajach Wrocław Nikomu to nie przeszkadzało – powiedział Profesorze Simon. Kiedy firma z Vroga przyszła do niego z niezbędnymi pozwoleniami i poprosiła o reklamę, zgodził się. – Uznałem to za słuszne i moralnie uzasadnione. Polska firma, z Dolny ŚląskNajlepszy produkt uzyskał atesty. To nie jest lek, którego nigdy nie reklamowałem, ani też nie jest substytutem leku – nalegał lekarz.

– Jednak atakowano mnie z różnych punktów. Muszę porozmawiać wojewoda W związku z tym co się dzieje i biorą prawnicy – powiedział Simon: „Ktoś próbuje go w jakiś sposób zaatakować”.

Kolejka niezarejestrowanych szczepionek na Bangovi Square w WarszawieDr Sudkovsky: Decyzja o skróceniu czasu trwania drugiej dawki ma sens

Katarsena Kolenda-Jaleska, prowadząca programu TVN24, skomentowała, że ​​udział w reklamie był przedsięwzięciem biznesowym, na które lekarz odpowiedział, że to normalne. pieniądze Za poświęcenie swojego czasu nagraniom. Jak dodał, może w końcu przekazać swoje dochody na cele charytatywne.

– Ale dlaczego nie miałbym zarabiać na życie? – pytał. – Czy naganne jest działanie na rzecz zdrowia publicznego i zachęcanie polskich firm? – Dodany. Powiedział, że przyjmuje wszystkie argumenty i przeprasza, jeśli się myli.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *