Dlaczego mieszkańcy Toronto zakrywali słupy uliczne klockami LEGO?

Dlaczego mieszkańcy Toronto zakrywali słupy uliczne klockami LEGO?

Uwagę zwraca zwykły słup uliczny w Toronto, ponieważ społeczność artystów buduje wokół niego wieżę z klocków Lego – wysoką na pięć stóp i liczącą.

Martin Reese, Konstruktor projektuzauważyłem, że w pierwszym tygodniu stycznia na Harbord Street przed barem Sam James Coffee Bar pojawił się nowy słup uliczny.

Reese powiedział, że kolumna – pudełkowata i drewniana – wygląda niezręcznie i dziwnie. Postanowił więc coś z tym zrobić.

Współpracował z rodziną MacIntosh. Catherine, projektantka, Bruce, artysta, i ich syn Malcolm, kolekcjoner LEGO, wraz ze swoim współpracownikiem Seanem Martindale’em.

Razem zebrali elementy LEGO i zaczęli budować wokół słupa, na którym znajdował się teraz znak okręgu szkolnego.

Reyes powiedział, że kolorowy pokaz na ulicy przeniósł przechodniów w czasy dzieciństwa. „W wieku od 2 do 80 lat miałem więcej radosnych reakcji”.

Co dwa, trzy dni w drodze do pracy próbuje zatrzymać się przy słupie, żeby dołożyć klocki Lego. Inni także dodali do projektu własne elementy, co zaskoczyło Reese’a, a wkład społeczności poruszył jego serce.

„Przywróciło mi to wiarę w dobroć, życzliwość i człowieczeństwo ludzi” – powiedział.

Chociaż projekt osiągnął wysokość pięciu stóp, Reese powiedział, że w nadchodzących tygodniach chce zbudować kolejne pięć stóp.

„To w pewnym sensie sprawia, że ​​Toronto staje się bardziej kolorowe i zabawne, każdy element LEGO na raz” – dodał Rees.

To nie pierwszy raz, kiedy Rees wywołuje uśmiech na twarzach Torontończyków. W sierpniu ubiegłego roku miał na sobie czarno-żółty strój sędziowski Rozdaj żółte i czerwone kartki kierowcom, którzy łamią przepisy drogowe.

READ  Chrissy Teigen odpowiada na komentarze dotyczące jej nowej twarzy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *