Dieta. Pobieranie głosów. Zastępca Marszałka Kurortu Terleckiego o tym, kto jest „szefem”

W czwartek SSE odrzuciła uchwałę o odrzuceniu poprawek Senatu do niektórych ustaw mających na celu walkę z epidemią. Po głosowaniu wicepremier Piotr Kliski zwrócił się do marszałka Elipety Wytek, który wezwał do „wniosku pracodawcy”, po którym głosowanie zostało wznowione. Wicemarszałek Rieszard Terlecki zapytany, kto był „szefem” odpowiedział, że decyzję podjął marszałek Whitteck. – No to szef, ale może się ześlizgnął – dodał.

W czwartek wieczorem Sezm rozważał uchwałę Senatu w sprawie nowelizacji niektórych działań w celu zapewnienia personelowi medycznemu zagrożenia zakażeniem lub stanu zakażenia w okresie ogłaszania stanu epidemii. W pierwszym głosowaniu duża liczba delegatów zagłosowała przeciwko odrzuceniu, ale za mało głosów na wymaganą większość bezwzględną (226 głosów). Tym samym, wbrew stanowisku partii rządzącej, Sage przyjął uchwałę Senatu.

Sprawdź TVN24 w internecie >>>

Wkrótce kamery parlamentarne uchwyciły rozmowę wicepremiera Piotra Kliskiego z Sejaminem Marshallem Elipetą Wytech. – Elipeta, jest prośba od pracodawcy o przerwę, bo będzie musiała zostać ponownie oceniona – powiedział Kliski. Raport został nagrany przez mikrofony w pobliżu siedzenia Sejamina Marshalla.

Po tych słowach Elipeta Vitek zarządziła 10-minutową przerwę. Izba Reprezentantów złożyła wniosek o ponowne rozpatrzenie referendum i po konsultacji z Radą Seniorów wniosek został poddany pod głosowanie. Tym razem sprzeciw Senatu został odrzucony.

Cofnięcie głosowania SEZM nad uchwałą Senatu w sprawie nowelizacji zapewniającej odpowiednią liczbę personelu medycznegoTVN24

„Cóż, raczej szef, ale mógł się ześlizgnąć”

W piątek w przejściu parlamentarnym prezes Biz Clubu, zastępca rzecznika prasowego Seizmina Rissard Derlecki, został zapytany, kto jest „szefem”. – Oczywiście taką decyzję podjął Marshall [Elżbieta Witek-red.]. SM. Prezes Marshall Seam. Cóż, to szef, ale może się poślizgnąć [wicepremier Gliński –red.]. Oczywiście taka była decyzja Marszałka – obiecał Terlecki.

Sprawę skomentował wicemarszałek Sejmin Sezmin Piot Zkorzelski. – W kraju opartym na manekinach władzy konstytucyjnej trybunał stracił legitymację, nie dziwi więc, że premier słucha wicepremiera, drugiej osoby w kraju, czyli rzecznika, stopnia i zastępcy dowódcy Sage’a.

READ  WHP kontraktuje ekspansję Lotto w Niemczech i Polsce

– Czy ponowna ocena jest konieczna, czy nie – to kwestia drugorzędna. Zrobiono to zgodnie z wolą polityczną – powiedział Zkorzelsky.

Zkorzelski: Nic dziwnego, że druga osoba w kraju prosi o rankingi i trofeum TVN24

Terlecki o „National Isolation”: To są bardzo surowe przepisy, więc możesz to tak nazwać

Wicemarszałek Resortu Derlecki został również zapytany o „izolację narodową”, o której w czwartek 28 grudnia poinformował minister zdrowia Adam Nidzilsky. Radoswa Fokiel, zastępca rzecznika prasowego TVN24, powiedział w piątek, że termin „izolacja narodowa” jest „trochę przesadzony”. Mamy do czynienia z przedłużeniem apelu premiera o fazę solidarności o wprowadzenie pewnych ograniczeń.

– Niestety boimy się trzeciej fali epidemii, która jest bardzo poważnym zagrożeniem, więc wprowadzone kontrole są konieczne. Mam nadzieję, że zapobiegną zwiększonemu ryzyku zachorowań – powiedział Terleki.

Odnosząc się do słów Foucaulta, że ​​termin „izolacja narodowa” był używany „przesadnie”, Terlecki odpowiedział: „To rodzaj, w dzisiejszych czasach, szczególnie w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku, są bardzo surowe ograniczenia, więc można to tak nazwać”. .

Fokeel o „National Isolation”: Być może minister nie jest w stu procentach dokładnyTVN24

Kluczowe źródło zdjęć: TVN24

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *