Dax Shepard wyjaśnia, w jaki sposób został wyrzucony z Conana

„Dla niego, co za katastrofa.”

W 2004 roku aktor pojawił się w The Late Night Show u szczytu uzależnienia i sprawy nie układały się dobrze.

„ Zawodowo jedynym wrakiem, który naprawdę mnie uderzył, kiedy byłem uzależniony, było to, że mnie nie było ConanPowiedział Dax on Blake Griffin Pogoń za zdrowiem Podcast.

Kontynuował: „Miałem rozmowę wstępną z zaciemnieniem i obudziłem się w hotelu ochrony, potrząsając mną, i byłem z nieznajomym, a nieznajomy sikał na łóżko lub ja oddawałem mocz na łóżko – jeden z nich oddawało mocz na łóżko ”.

Amy Susman / Getty Images

Dax dodał, że jego propagandysta przekonał ochroniarza do otwarcia pokoju, ponieważ powinien być w talk show za mniej niż 20 minut.

„Był w serialu. Nie wiem, o czym mówi. Mogę powiedzieć, że ustawia mnie w kolejce po historie, które opowiadam, ale nie znam żadnej z nich. Po prostu to robię. Po prostu to robię. „Dax wyjaśnił: Co może być zabawne, w tym jest, a ja pogrążam się w chaosie”.

Randy Holmes / ABC przez Getty Images

Podczas gdy Dax mówi, że chociaż publiczność „wierciła” wywiad, Conan był bałaganiarski.

Manny Carable / WireImage

„Ale dla niego, co za katastrofa. Nie znałem żadnej z historii. Zepsułem stolik,” dodał Dax.

„Więc zostałem wyrzucony z tego programu na kilka lat, dopóki nie stałem się trzeźwy i nie ustawiłem się ponownie, a teraz oglądałem go wiele razy, ale może to była jedyna rzecz, którą zepsułem w moim życiu zawodowym”, Dax zakończona.

Robin Marchant / Getty Images

I chociaż Dax był zawstydzony wywiadem, Conan powiedział wcześniej, że nie było go w pobliżu swojego najgorszego gościa.

Rich Polk / Getty Images dla Xandr

„Abel Ferrara. Uciekł podczas pokazu. Przedtem uciekł, wsiadł do windy, wyszedł na ulicę, uciekł, gdy [segment producer Frank Smiley] Ruszyłem w pościg. Frank złapał go i przyprowadził z powrotem. Conan powiedział w Dax: Pojawił się przed kamerą wbrew swojej woli Ekspert w dziedzinie foteli Podcast.

BuzzFeed Daily

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Odważne i piękne spoilery: poniedziałek, 21 czerwca – Thomas odblokowuje numer Vinniego, talia wiadomości – Dowody usuwają Liama

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *