Daty premiery, premie i nie tylko

Wreszcie, Destiny 2 Beta jest tutaj, grając w nią. Dzięki tej funkcji Strażnicy będą teraz mogli łączyć się ze znajomymi niezależnie od platformy, na której grają.

Chociaż testy beta będą symulować tylko niewielką część funkcji crossplay, wkrótce pojawi się pełna wersja. Bungie stara się wprowadzić grę międzyplatformową Przeznaczenie 2 To już piętnasty sezon, który przypadkiem jest kolejnym. Tak więc beta crossover Destiny 2 w tym momencie jest bardzo ważna.


Kiedy rusza wersja beta crossovera Destiny 2?

według Post na blogu BungieBeta Destiny 2 ma zostać uruchomiona 23 maja i pozostanie dostępna do 25 maja. Przez następne trzy dni Strażnicy będą mieli dostęp do specjalnej sekcji playlisty Szturmów Straży Przedniej. Za każdym razem, gdy rozpoczną jakąkolwiek aktywność na tej liście odtwarzania, zostaną automatycznie dopasowani do strażników znajdujących się na innej platformie.

Destiny 2 Crossover beta będzie koncentrować się tylko na możliwościach dostosowania systemu, co ma kluczowe znaczenie dla gier PvP i kooperacyjnych PvE. Wydaje się, że Bungie nauczył się lekcji lub dwóch od Outriders, I nie chcą popełnić tego samego błędu po uruchomieniu gry międzyplatformowej Destiny 2.

Strażnicy nie muszą nigdzie się rejestrować, aby wziąć udział w testach beta między-play Destiny 2. Jednak wersja beta Destiny 2 będzie ograniczona tylko do tego procesu dobierania graczy.


Czy są jakieś nagrody za udział w becie Destiny 2 Crossover?

Logo Destiny 2 Cross Star (zdjęcie za pośrednictwem Bungie)
Logo Destiny 2 Cross Star (zdjęcie za pośrednictwem Bungie)

Chociaż nic spektakularnego, Guardians otrzyma nowe motto o nazwie „Star Crossed” za pomyślne ukończenie trzech Szturmów Straży Przedniej w tej aktywności. To logo jest unikalne i zostanie przekazane Strażnikom za udział w wersji beta gry współdzielonej Destiny 2.

Jednak po pełnej wersji Przeznaczenie 2 Wychodzi w trybie współpracy, będzie dostępny dla wszystkich innych działań związanych z kojarzeniem innych niż tygiel.

READ  Google pracuje nad systemem śledzenia „Grogu”, który przejmie Apple AirTag

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *