Czy Marcelo nie zagra w rewanżu Ligi Mistrzów? Junta wojskowa odrzuciła prośbę piłkarzy

wtorek Prawdziwy Madryt Remis 1: 1 Chelsea W pierwszym meczu półfinałów Liga Mistrzów. Bramki strzelili Christian Pulisic i Karim Benzema. To się powtórzy za tydzień, a Brazylijczyka Marcelo może zaginąć z nietypowego powodu.

Obejrzyj wideo
„Cordois Real żyje. Bardzo trudna recenzja”.

Marcelo jest kapitanem Realu Madryt w pierwszym meczu z Chelsea. A co z półfinałową recenzją Ligi Mistrzów?

We wtorkowym meczu Brazylijczyk Marcelo rozegrał pełne 90 minut, zastępując Ferland Mendi. Kapitan drużyny – Marcelo po prostu podaje piłkę do pola karnego, a następnie Casimiro ją uderza Kareem Benzema. Nie dając bramkarzowi szansy, Francuzi przejęli ją i zaatakowali poprzeczkę.

Francuski klub jest bliski upadku. Fani umieścili „upragniony plakat”

Jednak wyjazd do Brazylii, aby ponownie konkurować w Londynie, jest zagrożony. Według „Mundo Deportivo” Marcelo został wybrany do lokalnej komisji wyborczej Madryt. Odbędą się w przyszły wtorek, w dniu, w którym mają wyjechać na spotkanie z Realem Chelsea.

PSG - Manchester City.  Gdzie i kiedy zobaczyć sukces LM? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]Drugi półfinał Ligi Mistrzów! Wielki hit PSG – Manchester City. Gdzie i kiedy szukać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Jak dotąd Centralna Komisja Wyborcza (CEC) odrzuciła wniosek prawników Jest realne I gracz, który anuluje swój przydział w drużynie. Wybory junty dowodzą, że Brazylia mogłaby polecieć do Londynu dzień po wyborach (dzień zawodów). Jest to jednak sprzeczne z protokołem rządu Liga Mistrzów.

Chelsea – Real Madryt bez Marcelo? Co mówią zasady?

Regulamin wyborczy stanowi, że wybrani członkowie Komisji Wyborczej mają siedem dni na „podanie uzasadnionego i udokumentowanego powodu uniemożliwiającego im przyjęcie stanowiska”. Losowanie sondaży odbyło się 5 kwietnia. W przypadku braku zawiadomienia w odpowiednim terminie Komisja Wyborcza podejmuje stosowną uchwałę.

Regulamin Centralnej Komisji (nr 6/2011) określa okoliczności uzasadniające nieobecność członków Komisje wyborcze W dniu wyborów. To są:

  • „Świadczenie usług dla społeczności lokalnej, takich jak służby medyczne, zdrowotne, obrony cywilnej i straży pożarnej”,
  • „Udział w publicznych wydarzeniach zaplanowanych przed ogłoszeniem wyborów nie może zmienić zainteresowanej strony, a jego brak powoduje zawieszenie imprezy, powodując znaczne szkody gospodarcze”.
  • „Dyrektorzy mediów publicznych i liderzy serwisów informacyjnych na temat dnia wyborów”
READ  Rekordowo wysokie ceny cytryn w Polsce • Drożdże

Cocker ProjpicoNiesamowity występ Polaka w Lidze Mistrzów CONCACAF! Dwa gole i jedna asysta [WIDEO]

W listopadzie 2019 roku bramkarz był w podobnej sytuacji Levante Ater Fernandez. Komisja Wyborcza zezwoliła piłkarzowi na opuszczenie komisji dopiero po odwołaniu się od decyzji negatywnej. Zawodnik grał w dniu wyborów przeciwko sportowcowi Bilbao.

Prawdziwa twarz Chelsea na Stamford Bridge w środę 5 maja 21 maja. Relacja na żywo ze spotkania będzie dostępna W aplikacji Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *