Conor McGregor ujawnia kontuzję, która zmusiła go do opuszczenia UFC 303: „Wrócę… Chandler czy nie”

Conor McGregor ujawnia kontuzję, która zmusiła go do opuszczenia UFC 303: „Wrócę… Chandler czy nie”

Conor McGregor w końcu ujawnił kontuzję, która zmusiła go do wycofania się z zaplanowanego powrotu przeciwko Michaelowi Chandlerowi na UFC 303.

Irlandzka gwiazda wracała po trzyletniej nieobecności, która nastąpiła po strasznym złamaniu nogi podczas walki z Dustinem Poirierem w 2021 roku. Niestety McGregor twierdzi, że tym razem doznał złamania palca u nogi, co uniemożliwiło mu udział w zawodach, ale z pewnością planuje walczyć ponownie, choć nie gwarantuje to, że Chandler pozostanie jego przeciwnikiem.

„Człowieku, byliśmy tak przygotowani na tę walkę, to tak bardzo boli” – napisał McGregor na Instagramie. „Chcę nowego Bugatti! Jak mogłem się usprawiedliwić, że zdobyłem to teraz, nie polegając na tych walkach. Mieliśmy słabą koncentrację i uczestniczyliśmy w sesji treningowej bez pełnego sprzętu ochronnego, przez co uderzyłem się łokciem w palec u nogi i całkowicie się załamałem palec u nogi. Potrzebuje tego wszystkiego przez kilka tygodni. Nie mogłem wytłumaczyć mojemu zespołowi ani fanom, że ponownie zakłóciłbym swoją karierę.

„Następny występ powinien być i będzie w 100% udany dla Conora McGregora. Fani na to zasługują i jesteśmy już blisko. Drobny spadek koncentracji i dotkliwa kontuzja. To wszystko. Weź lekcję i idź dalej. Odzyskam to. Mam to. Mam to. Mam jeszcze dwie walki w kontrakcie. Mam na głowie Bugattis i więcej jachtów. Muszę się po prostu nie spieszyć, bo Nadal mam jachty, rezydencje i całą resztę, ale zabierz mnie, wrócę, Chandler czy nie.

Zamieścił także na Twitterze zdjęcie okaleczonego palca u nogi, pozując dla przyszłego członka Galerii Sław UFC, Chaela Sonnena, który początkowo twierdził, że McGregor został znokautowany z walki, ponieważ… Poszedł na rehabilitację.

„Wyluzuj, zamknij dzióbek, dziwko” – napisał McGregor. „Uderzasz w ziemię i uderzasz”.

Plotki o możliwym wycofaniu się McGregora z UFC 303 pojawiły się po tym, jak zaplanowana konferencja prasowa przed walką w Irlandii została nagle odwołana na kilka godzin przed planowaną galą. To natychmiast doprowadziło do spekulacji, że powrót McGregora mógł być zagrożony.

READ  Maple Leafs podobno stracił Jareda McCanna na rzecz Krakena kilka dni po tym, jak go wymienił

Według wszelkich relacji były mistrz UFC próbował wszystkiego, co mógł, aby kontynuować rywalizację na UFC 303, ale ostatecznie zmarł z powodu kontuzji, co zmusiło organizację do zmiany planów dotyczących tej gali 29 czerwca.

Kartę odrzucono także Chandlerowi, który nie walczył od listopada 2022 roku, czekając na okazję do walki z McGregorem. Niezmiennie pragnął poczekać na tę walkę, zamiast stawić czoła nowemu przeciwnikowi.

McGregor nie wydaje się być całkowicie zdecydowany w walce z Chandlerem, ponieważ właśnie wrócił do oktagonu, aby ponownie walczyć po długiej nieobecności.

Po odwołaniu walki McGregor vs. Chandler, główną gwiazdą gali UFC 303 będzie teraz mistrz wagi półciężkiej Alex Pereira, który już dochodzi do siebie po złamanym palcu, a w rewanżu z Jirim Prochazką na zakończenie Międzynarodowego Tygodnia Walki 2024 zmierzy się z Jirim Prochazką.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *