Conor McGregor mówi, że powrót UFC został wreszcie ustalony: „Tego lata Mac powraca”

Conor McGregor mówi, że powrót UFC został wreszcie ustalony: „Tego lata Mac powraca”

Wreszcie wygląda na to, że Conor McGregor ma wyznaczoną datę powrotu do UFC.

Mówi w środę zegarek MMA, McGregor powiedział, że on i UFC oficjalnie uzgodnili plany dotyczące jego długo omawianej, ale znacznie opóźnionej walki o powrót.

„Wykonano rozmowę i jesteśmy w drodze” – powiedział McGregor. Zegarek do mieszanych sztuk walki.

„Oznacza to, że Mac powraca tego lata. Jestem więc zadowolony z czasu, jaki miałem do tego, jestem zadowolony z tego, gdzie jestem teraz i na Boga wszystko idzie dobrze. I jestem zachwycony tym, gdzie jestem Jestem w tej chwili. Mam w tej sprawie świetną wiadomość.

McGregor (35 lat) był łączony z rewanżem z Michaelem Chandlerem, odkąd objął stanowisko trenera Najlepszy wojownik 31 Na początku 2023 roku. Po długiej i przeciągającej się sadze były mistrz dwóch dywizji ogłosił walkę w sylwestra, 29 czerwca podczas corocznego Międzynarodowego Tygodnia Walki UFC. Jednak dyrektor generalny UFC, Dana White, później zaprzeczył tym twierdzeniom i utrzymywał, że nic nie było w księgach. White powtarzał tę opinię kilka razy w ostatnich miesiącach, stwierdzając, że nie wie, kiedy – ani w ogóle – McGregor powróci, i powołując się na bogactwo McGregora jako czynnik komplikujący sytuację.

McGregor nie brał udziału w zawodach od czasu złamania nogi podczas porażki z Dustinem Poirierem w lipcu 2021 roku, ale wielokrotnie wyrażał swoje niezadowolenie z powodu braku rezerwacji przez UFC.

McGregor w środę odmówił ujawnienia, czy 29 czerwca pozostanie tą datą, zamiast tego powiedział, że pozwoli UFC ogłosić szczegóły. McGregor powiedział, że inne szczegóły, takie jak rundy i kategoria wagowa również nie zostały ustalone, ale „The Notorious” nadal ma nadzieję, że jego powrót będzie dla niego pierwszym krokiem w roku dwóch walk w 2024 roku.

„Spójrzcie teraz na Anthony'ego Joshuę, spokojnie. Oglądałem przy ringu i widziałem – bum, bum, bum, za każdym razem intensywniejszy „- powiedział McGregor. [Joseph] Parker… niesamowity wojownik, niesamowity bokser, spójrz na niego – bum, bum, bum. Spójność rodzi jakość. Więc przychodzę tutaj, po latach gry.

READ  Henry Boris opuszcza możliwość trenowania drużyny BC Lions NFL

„Teraz walczę i rywalizuję, czuję się dobrze i ostro, ale muszę odzyskać inteligencję w lidze, a to musi przejść przez pewne rzeczy. Więc o wadze nie było mowy. Wiem, że miałem to mało szum – Nie rozmawiałam o wadze, szczerze mówiąc, od tamtej pory nie skakałam na wagę [Dustin Poirier] Bitwa, ostatnia bitwa. Od mojego ostatniego ważenia ani razu nie dotknęłam wagi. Więc tego nie robię [know]Będę musiała przez to wszystko przejść. A potem mógłbym im powiedzieć: „Słuchajcie, w tej mam zamiar zrobić tylko trzy rundy, a chcę tylko zmoczyć dziób”.

„Ponieważ zamierzam teraz wykonać trzy rundy całkiem nieźle. I zamiast naciskać do przodu, aby dostać się do pięciu rund – czuję, że gdybym teraz naciskał, aby przejść pięć pełnych rund sprawnościowych, czułbym, że pierwsze trzy rundy nie byłyby możliwe. nie będą tak ostre, jak tylko zdołam. Wolę naostrzyć ostrze. Po trzecie, używam miłego, ostrego, świeżego podejścia, nabieram wyczucia i zaczynam walczyć. Chandler po to przyjdzie, Chandler zaatakuje mnie, będzie chciał spróbować nawiązać kontakt i zaatakować mnie. Będzie musiał i taki jest jego styl. Więc myślę, że trzy to liczba Piękna.

McGregor obecnie promuje swoją przyszłą rolę Dom drogowy remake’u u boku Jake’a Gyllenhaala, którego premiera będzie dostępna wyłącznie na Amazon Prime 21 marca, ale on obiecał, że po zakończeniu tournée prasowego skupi się całkowicie na przygotowaniach do powrotu do UFC.

„Nie mogę teraz grać” – powiedział McGregor. „To jest myśl. [Before this] Jesteś całkowicie szalony, a ja biorę udział w tych obozach, ale tak naprawdę nic tam nie ma, więc to trochę jak stara pokusa – moja cudowna irlandzka whisky 12, mój cudowny porto stout, moja cudowna skłonność do odrobiny szaleństwa i odrobiny cudowna muzyka w uszach, taniec i cała reszta. Zostańcie. Teraz muszę się wziąć w garść. Wejdę tam, a facet będzie próbował rzucić we mnie bombami, dla mnie to w porządku. To dla mnie niesamowite, jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać. Tak jak powiedziałem, od razu zacząłem rywalizować, czułem się świetnie, dzisiaj trenowałem i będziemy dalej iść do przodu.

READ  Bianca Andreescu wycofuje się z igrzysk w Tokio z powodu wyzwań związanych z epidemią

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *