Colin Jost: gwiazda SNL odwołuje program komediowy w Vancouver w czerwcu 2024 r

Colin Jost: gwiazda SNL odwołuje program komediowy w Vancouver w czerwcu 2024 r

Sobotnia noc na żywoTego lata Colin Jost ma zarezerwowany jeden występ w Kanadzie; Miał być w Vancouver w czerwcu przyszłego roku.

Wydarzenie zostało jednak odwołane, na razie nie podano żadnych wyjaśnień.

Zaplanowano wieczór stand-upowy SNL Gospodarz weekendowych aktualizacji i były główny scenarzysta 23 czerwca w Queen Elizabeth Theatre; Sprzedaż biletów rozpoczęła się w marcu.

Dzisiaj, 16 maja, LiveNation wycofało program ze swojego harmonogramu, odwołując go Wydarzenie na FacebookuZaprzestał sprzedaży biletów na Ticketmaster.

Program został również usunięty z własnej strony internetowej Ghost; Jego następna wizyta odbędzie się 16 lipca w Spokane w stanie Waszyngton.

„Prezentator Live Nation nie przekazał nam żadnych informacji na temat powodów odwołania występu Colina Josta” – powiedział VIA w e-mailu rzecznik Vancouver Civic Theatre.

Nie ma żadnych dowodów na to, że wydarzenie zostało przełożone. Zwroty środków są wysyłane do posiadaczy biletów za pośrednictwem Ticketmaster.

„Nie musisz nic robić. Zwrócimy środki na pierwotną metodę płatności użytą w momencie zakupu, gdy tylko otrzymają je od organizatora wydarzenia” – powiedział Ticketmaster na Strona wydarzenia.

przez Aby uzyskać więcej informacji, skontaktowałem się z przedstawicielami LiveNation i Colinem Jostem.

READ  Thor 5” Taika Waititi nie powróci w sequelu Marvela

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *