Cody Rhodes początkowo porzuca główne wydarzenie WrestleManii 40 na rzecz The Rocka, a fani włączą ten mecz

Cody Rhodes mówił niedawno o początkowej rezygnacji z głównego wydarzenia WrestleManii na rzecz The Rocka, o tym, jak fani zwrócili się przeciwko The Rockowi przeciwko Romanowi Reignsowi i nie tylko. Rhodes mówił o tej sprawie podczas wywiadu z Arielem Helwani w The MMA Hour, a najważniejsze momenty możecie obejrzeć poniżej (Za każdą walkę):

O powrocie The Rocka: „Kiedy przekazałem The Rockowi główne wydarzenie, ciągle myślałem: «Znajdę się tam». Nadal tak myślę. To jeden z powodów, dla których milczałem. Nie chciałem wypowiadać się na ten temat Nie chcę wdawać się w szczegóły za kulisami. „Co było, to było. Poczułem, że nadal to zrobię. I wtedy, na szczęście, miliony ludzi to zrobiły, więc mogłem wrócić”.

O tym, co mu powiedziała skała, gdy opuścił to miejsce: „Wolałabym, żeby ci to powiedział. To było coś… i to najlepsza odpowiedź, jaką mogę ci dać. To było coś bardzo poruszającego, ale to, co mi odebrano, tak bardzo ciążyło mi na głowie, że poczułam się negatywnie co mi powiedziano jako coś pozytywnego. Kamień może ci powiedzieć. Dzięki temu, co powiedział. Rhodes powiedział: „Zostawiam to jemu”.

O tym, jak się czuł, gdy fani zagrali w Rock vs. Panuje: „Chciałem po prostu zachować spokój. Pośród całego tego hałasu chciałem zachować spokój. Może to arogancja, może jestem naiwny. W tamtym momencie pomyślałem:” Nie, zrobiłem to wszystko. ” „” Ciągle myślałem, że wyniknie z tego coś dobrego. Okropna sytuacja. Coś dobrego z tego wyniknie. Rozmawiałem z Diamond Dallas Page i on powiedział: „Bez względu na to, co się stanie, będzie to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek się wydarzyła do ciebie.” Kiedy jesteś pesymistą tak jak ja, a który jest najbardziej pozytywnym człowiekiem na świecie, masz ochotę powiedzieć: „Stop”. Nie mylił się. Wyobraź sobie, że nie byłem w centrum uwagi. wydarzenie WrestleManii 40. Ogień nadal płonął. W tym momencie byłoby to całkowicie wymknięte się spod kontroli. Nie musieliśmy tego robić, ponieważ Hunter to usłyszał. Słyszał, co się dzieje. Było tak głośno, że musiał to usłyszeć i miałem szczęście, że znalazłem się w tym miejscu.

READ  Simon Cowell łamie zasady przedstawienia, aby 9-letni śpiewak operowy mógł tworzyć historię

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *