„Co za ****** DOG”: Zawodowcy reagują na nierealne zwycięstwo Briana Ortegi nad Yairem Rodriguezem na UFC w Meksyku

„Co za ****** DOG”: Zawodowcy reagują na nierealne zwycięstwo Briana Ortegi nad Yairem Rodriguezem na UFC w Meksyku

Brian Ortega znów to zrobił.

Zawodnik znany ze swojego talentu do dramatyzmu Ortega odniósł zwycięstwo w swojej pierwszej walce od lipca 2022 roku, pokonując w trzeciej rundzie oszałamiające poddanie Yaira Rodrigueza. Dla Ortegi był to powrót pod wieloma względami, ponieważ on także musiał walczyć z poważną kontuzją w pierwszej rundzie, nie wspominając o potencjalnej kontuzji kostki chwilę po wejściu do oktagonu.

Ortega był zakrwawiony i wyczerpany po pierwszej rundzie, w której Rodriguez strzelił nokaut, ale jego elitarne grapplingi i niesamowita wytrzymałość dały o sobie znać, gdy przejął kontrolę nad akcją w drugiej rundzie. Po nokaucie na początku trzeciej rundy Ortega szybko zaczął szukać duszenia trójkątem ramion pod koniec walki i odnieść swoje pierwsze zwycięstwo od października 2020 roku.

Powiedzieć, że jego rówieśnicy byli pod wrażeniem, byłoby niedopowiedzeniem, a w mediach społecznościowych posypały się wyrazy uznania. Zobacz poniżej niektóre z najlepszych reakcji profesjonalistów.


Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *