Co oglądać w telewizji środa, 31 stycznia 2024 – TVLine

Co oglądać w telewizji środa, 31 stycznia 2024 – TVLine

W TELEWIZJI W TĘ ŚRODĘ: Ryan Murphy wszczyna nową sprawę biegacz, Policja chicagowskaBurgess zostaje wciągnięty w krzyżowy ogień, a Disney+ zagląda za kulisy Marvela echo dźwiękowe. Oto 10 programów, które powinieneś mieć na radarze. (Zobacz także cotygodniową listę premier i finałów TVLine-Up oraz miesięczny przewodnik po transmisji strumieniowej.)

Daty pokazów to 31 stycznia 2024 r

Chór

Następuje sześcioodcinkowy serial dokumentalny Ameryka ma talent Reprezentuj chór młodzieżowy z Detroit w poszukiwaniu kolejnej wielkiej możliwości.

Kronika kryminalna

Życie osobiste June zostaje dodatkowo zniszczone, gdy celem staje się jej syn.

Montaż Marvel Studios: Tworzenie echa

Dowiedz się, jak obsada i ekipa nauczyli się amerykańskiego języka migowego i obejrzyj, jak Marvel po raz pierwszy łączy siły z Choctaw Nation w powwow.

Widzę twój głos

Piosenkarz Montel Jordan i gracz NBA Dwight Howard Sobotnia noc na żywo Weterynarz John Lovitz pełni funkcję badaczy.

Medycyna Chicagowska

Frustracja Zoli w związku z firmą ubezpieczeniową zagraża negocjacjom MADE; Pierwsza randka Hannah przybiera nieoczekiwany obrót.

Dzikie karty

Sytuacja staje się przerażająca, gdy Max i Ellis badają zniknięcie rzeźnika z małego miasteczka; Duet dzieli się szczegółami ze swojego życia osobistego.

Pożar Chicago

Będąc świadkami kłótni domowej, Brett i Violet sami podejmują śledztwo; Mouch ogląda nowego strażaka Truck 81. (Zdobądź łyżkę churros!)

Prawo rodzinne

Abe reprezentuje działacza na rzecz ochrony środowiska, któremu grozi utrata opieki nad dziećmi; Harry wpada w kłopoty po spotkaniu ze swoją dawną dziewczyną, Crystal.

Policja chicagowska

Kiedy Burgess pracuje na dodatkową zmianę w 13. dzielnicy, zostaje złapana w środku ataku samochodowego na uchodźców.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *