Clivis. Prezydent z żoną bez masek na Rynku? Mieszkaniec zawiadamia policję

Prezydent Clivis Adam Newman i jego żona mogą zostać ukarani grzywną za niezakrywanie ust i nosa w miejscu publicznym. Sprawę na policję skierował jeden z mieszkańców Clevis, a całą sytuację opisuje lokalny zarząd 24gliwice.pl.

Laplin. Dwóch młodych mężczyzn zginęło w tragicznym wypadku w nocy

Clivis. Prezydent z żoną bez masek na Rynku. Opublikował te zdjęcia na Facebooku

Newman i jego żona pojawili się na Rynku Clivis. Jak pokazują zdjęcia, para nie nosiła masek ochronnych. W tym czasie burmistrz miasta spotykał się z mieszkańcami i pozował do zdjęć z dziećmi, zdobiąc dekoracje z okazji Walentynek.

Po spotkaniu Newman zamieścił zdjęcia na swoim profilu na Facebooku. W komentarzach mieszkańcy wskazywali, że nie ma maski. – W wolnym czasie przeglądałem na Facebooku profil Adama Newmana, prezesa Clive, i zobaczyłem jego zdjęcie zrobione 14 lutego 2021 roku na Rynku. To jest na zdjęciu Prezydent, Wraz z żoną przedstawia się bez maski. Jak widać na kolejnym zdjęciu, on też podszedł do dzieci bez odpowiedniego zabezpieczenia – powiedział jeden z mieszkańców w rozmowie z lokalnym portalem.

Clivis. Prezydent bez maski? Tak, policja to robi

Rzecznik Urzędu Miejskiego Łukasz Oryszczak w Clevis nie chciał komentować sprawy.

– Potwierdzam to Clivica Policja Otrzymaliśmy takie zawiadomienie – powiedział rzecznik Clivis Policja subinsp. Marek Chomsky.

Helikopter policyjny dostarczył serce w samą porę - mieli tylko 4 godzinyPiloci policyjni dostarczyli serce helikopterem. Mieli bardzo mało czasu

Funkcjonariusze z pierwszego komisariatu prowadzą obecnie śledztwo na podstawie kodeksu postępowania w sprawie drobnych przestępstw. Raport wpłynął w zeszłym tygodniu – działania te powinny zostać zakończone w ciągu miesiąca od ich wykonania.

Obejrzyj wideo
Dr Schirmond: Brytyjski szczep wirusa mógł przebywać w Polsce od dłuższego czasu

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *