Chromnic. Dwuletniego chłopca przejechał ojciec. Nie można uratować dziecka

Chromnic.  Dwuletniego chłopca przejechał ojciec.  Nie można uratować dziecka

Tornovska Policja Dostarczono smutnych informacji. Dwuletni chłopiec bawił się przy budowie domu w Kromniku koło Torna. Dziecko przejechało przez wywrotkę budowlaną – nie mogło jej uratować.

Obejrzyj wideo
Doprowadziło to do wypadku, w którym zginęło 4-letnie dziecko. Policja zatrzymała kierowcę autobusu

Chromnik miał dramatyczny wypadek. Umarło dwuletnie dziecko

Zrobić Wypadek Stało się to w sobotę (10 kwietnia) tuż przed godziną 11:00. Bizuckiego. Dziecko zostało przejechane przez wywrotkę budowlaną – wykopaliska prowadzone przez jego ojca.

– 31-letni mężczyzna jeździ wywrotką, ciągnie brud i gruz po swojej posesji, aw pewnym momencie przejeżdża po swoim dwuletnim synu, który trafia pod koła wywrotki – RMF FM Pave Climax , Rzecznik prasowy policji w Torno.

Dziecko zostało poważnie ranne. Natychmiast wezwano pomoc. Na miejscu zdarzenia ratownicy natychmiast przeprowadzili reanimację chłopca. Ściągnięto też helikopter z polskiego ratownictwa lotniczego. Mimo długiej walki ratowników nie udało się uratować dziecka.

Tragiczne sytuacje Wypadek Teraz policja Torno wyjaśnia.

READ  „Szpiegowska gra wideo” zostanie włączona do krajowego programu nauczania — pierwsze wiadomości

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *