Chris Harrison zwolniony – TVLine

Chris Harrison zwolniony – TVLine

Jeśli chodzi o BSC”Biorąc pod uwagę niepewną historię serialu związaną z rasą, producenci serialu wciąż nie mają dobrej odpowiedzi.

W niekomfortowym momencie podczas sobotniego panelu ABC podczas zimowego tournee prasowego Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych dziennikarz NPR Eric Deggans Wymagany Licencjat Producenci wykonawczy Jason Ehrlich, Claire Freeland i Bennett Graebner o kontrowersjach wokół rasy, które pojawiały się w programach w ostatnich latach: „Dlaczego tak to wygląda? BSC I I panieński Czy trudno jest Ci radzić sobie z kwestiami rasowymi? Dodał: „Czy nauczyłeś się czegoś z tych skandali z przeszłości, które doprowadziły do ​​odejścia Chrisa Harrisona?”

Ranking Złotych Seriach Panieńskich ABC
Kontrowersje wokół kwestii rasowych dla producentów ABC
Graebner, Freeland i Ehrlich (w tylnym rzędzie od lewej) na scenie TCADzięki uprzejmości ABC

Freeland, który dołączył do amerykańskiej wersji BSC Jeszcze w zeszłym roku próbowała odpowiedzieć po długiej przerwie: „Mogę porozmawiać o tym, gdzie teraz jesteśmy. Naszym celem jest reprezentowanie tkanki kraju, nie tylko pod względem różnorodności i pochodzenia etnicznego, ale także pod względem umiejętności i typy budowy ciała i reprezentowanie pochodzenia ludzi w kraju. …Myślę, że jak dotąd włożyliśmy nasze pieniądze w swoje usta. I to jest coś, nad czym zawsze pracujemy i będziemy to kontynuować aby to zrobić, posuwając się naprzód.”

Ale Degans nalegał i zapytał bezpośrednio: „Dlaczego tak się stało? BSC Czy masz trudności z radzeniem sobie z rasą, zwłaszcza gdy gwiazdami serialu są czarni ludzie? Potem trzej producenci zamilkli, a Deggans w końcu przerwał ciszę, mówiąc: „Myślę, że mamy odpowiedź”.

the Licencjat Serial był przez lata często krytykowany za złe podejście do kwestii rasowych, w tym za niewybranie osoby kolorowej na gwiazdę jednego z seriali aż do 2017 roku, kiedy na główną rolę serialu wybrano Rachel Lindsay. I panieński. Lindsay później skrytykowała franczyzę za „problemy systemowe”, a następnie całkowicie zerwała z nią więzi. Matt James, pierwszy czarny mistrz BSCoddał swoją ostatnią różę Rachael Kirkconnell, ale kontrowersje wybuchły, gdy w Internecie pojawiły się zdjęcia Kirkconnella z przedwojennej imprezy – i kiedy pojawiły się dawno temu Licencjat Gospodarz Harrison stanął w obronie Kirkconnella, spotykając się z ostrymi reakcjami, które doprowadziły do ​​jego ustąpienia ze stanowiska gospodarza w 2021 r.

READ  Wideo WWE Happy Holidays zawiera jajko wielkanocne Uncle Hello

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *