CGMagazine ogłasza coroczne nagrody CES i nagrody dla najlepszego serialu na rok 2024

CGMagazine ogłasza coroczne nagrody CES i nagrody dla najlepszego serialu na rok 2024

ulica. Katarzyny, ON, 24 stycznia 2024 r /CNW/ – CGMagazine ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie corocznej serii nagród CES Awards i Best of the Year 2024, skupiającej najbardziej podziwiane i najbardziej innowacyjne produkty roku z zakresu elektroniki użytkowej i technologii.

Magazyn CGM Najbardziej innowacyjne na targach CES 2024 I To, co najlepsze na targach CES 2024 Nagrody przyznawane są za doskonałość i innowacyjność w szeregu kategorii produktów, takich jak gry, komputery, rozrywka domowa, technologia inteligentnego domu, zrównoważony rozwój, dostępność i inne. Ekspert redakcji CGMagazine wybrał zwycięzców po ocenie produktów na targach CES 2024 w Las vigas Z wyprzedzeniem w tym miesiącu.

„Nagrody CGMagazine CES pozwalają nam wyróżnić najbardziej ekscytujące i znaczące nowe gadżety i sprzęt zaprezentowane na największej wystawie technologicznej roku” – powiedział redaktor naczelny CGMagazine. Brendana Fry’a. „Nasz zespół spędza dni na targach CES, szukając produktów, które w przemyślany sposób rozwiązują problemy i popychają branżę do przodu”.

Uzupełniając nagrody CES, seria „Best of 2024” przedstawia wybrane przez redaktorów CGM najbardziej imponujące urządzenia z różnych kategorii, takie jak wyświetlacze, laptopy, smartfony, urządzenia składane, tablety i inne. Nagrody te honorują produkty, które reprezentują innowację i celowy postęp w swoich dziedzinach.

„Od przełomowych nowych technologii wyświetlania po inteligentne akcesoria mobilne – nasza seria Best of 2024 zwraca uwagę na gadżety i sprzęt, które zachwyciły nas w ciągu ostatniego roku” – powiedział Fry. „Te nagrody dają obraz tego, dokąd zmierza technologia konsumencka i które produkty przodują”.

Nagrody CGMagazine CES i Relacja z targów CES 2024 Dostępne już online, najlepsze artykuły roku 2024 będą publikowane przez cały styczeń www.cgmagonline.comz Najlepsza obudowa do komputera I Najlepszy projektor Aktualnie na stronie.

O magazynie CGM

Obecnie ma siedzibę w regionie Niagara Ontario, Kanadai jego pierwotną siedzibę Toronto, Ontario, KanadaCGMagazine to drukowany i cyfrowy magazyn poświęcony najnowszym technologiom, grom i mediom – będący częścią grupy CGMagazine Publishing.

READ  Meta obniża ceny gogli Quest Pro i Quest 2 VR

CGMagazine rozpoczęło działalność jako miesięcznik kanadyjski drukowany w 2010 roku. Od tego czasu Comics & Gaming rozszerzyło się o dystrybuowany na całym świecie magazyn cyfrowy, a także dobrze prosperującą witrynę internetową, z których wszystkie starają się poznawać kulturę i aktualności na temat komiksów, gier i technologii. film.

Ponieważ komiksy i gry znajdują się obecnie w czołówce popularności mediów, CGMagazine stara się lepiej łączyć naszych czytelników z ich pasjami, czy to poprzez aktualne wiadomości, recenzje i wywiady zarówno z ekspertami branżowymi, jak i nowicjuszami, zapewniając wgląd w wpływy i wpływ tych mediów mają na naszą kulturę.

Aby być na bieżąco z aktualnościami CGMagazine, śledź CGM na X (dawniej Twitter), Facebook, Instagrama, Skurcz, TIK Tok I youtube Lub odwiedź je pod adresem www.cgmagonline.com.

Źródło: Magazyn Comics Gaming

Więcej informacji: Brendan Fry, [email protected], Redaktor naczelny; Dina Elaine, [email protected], redaktor naczelny; Ogólne pytania, [email protected]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *