Celine Dion zadziwiła galę Grammy swoim niespodziewanym występem i prezentacją najlepszego albumu

Celine Dion zadziwiła galę Grammy swoim niespodziewanym występem i prezentacją najlepszego albumu

Celine Dion zadziwiła ceremonię wręczenia nagród Grammy swoim niespodziewanym występem na zakończenie ceremonii wręczenia ostatniej nagrody w kategorii Album Roku. Ikona muzyki wypadła z reflektorów po tym, jak w grudniu 2022 roku ujawniła, że ​​cierpi na zespół sztywnej osoby – postępującą chorobę neurologiczną atakującą mózg i rdzeń kręgowy.

Dionne otrzymała owację na stojąco od publiczności rozdania nagród Grammy, a Taylor Swift śpiewała „The Power of Love” podczas grania, gdy Dion wchodziła na scenę. Nagroda Album Roku została przyznana Swift za album „Midnights”, co jest czwartym zwycięstwem Swift w tej kategorii.

„Dziękuję wszystkim! Jeszcze raz was kocham” – powiedziała Dion przed wręczeniem nagrody. „Jesteście piękni. Kiedy mówię, że jestem szczęśliwy, że tu jestem, naprawdę mówię to szczerze. „Ci z nas, którzy mają szczęście być tutaj na ceremonii rozdania nagród Grammy, nigdy nie powinni zastanawiać się nad ogromną miłością i radością, jaką muzyka wnosi do naszego życia i ludzi na całym świecie”.

Kiedy Dion znalazła się w centrum uwagi, jej siostra, Claudette Dion, na bieżąco informuje fanów o jej stanie. W grudniu ubiegłego roku Claudette ujawniła, że ​​zaburzenie to wpłynęło na zdolność Celine do chodzenia i śpiewania, co doprowadziło do wstrzymania wszystkich występów na żywo i zaplanowanych tras koncertowych.

„Ciężko pracuje, ale nie ma kontroli nad swoimi mięśniami” – powiedziała Claudette w wywiadzie dla francuskiego magazynu. 7 dni. „Serce mi pęka, że ​​zawsze była zdyscyplinowana. Zawsze ciężko pracowała.

Celine Dion została zauważona publicznie w listopadzie 2023 roku, kiedy uczestniczyła w rezydencji Katy Perry w Las Vegas w Resorts World Theatre. Celine również miała tam zagrać, ale musiała odwołać swój występ z powodu zakłóceń. Zostało również sfotografowane mniej więcej w tym samym czasie podczas meczu hokejowego NHL pomiędzy Montreal Canadiens i Las Vegas Golden Knights w miejskiej T-Mobile Arena.

READ  „Vanderpump Rules” Raquel Leves nie zdecydowała się jeszcze na ponowne spotkanie

W zeszłym tygodniu Amazon MGM ogłosił, że nabył nowy dokument o Dion zatytułowany „I Am: Celine Dion”. Dokument trwa prawie rok i stanowi kronikę walki Dionne z zespołem sztywnej osoby. Dion wyraża nadzieję, że film dokumentalny „podniesie świadomość na temat tej mało znanej choroby”.

„Ostatnie dwa lata były dla mnie dużym wyzwaniem – podróż od odkrycia mojej choroby do nauczenia się, jak z nią żyć i sobie z nią radzić, ale nie pozwolić, aby mnie to definiowało” – powiedziała w oświadczeniu dotyczącym premiery filmu dokumentalnego. „W miarę kontynuowania drogi do wznowienia kariery zdałem sobie sprawę, jak bardzo brakowało mi możliwości zobaczenia się z fanami. Podczas tej nieobecności postanowiłem udokumentować tę część mojego życia, aby pomóc innym, którzy podzielają tę diagnozę.

„I Am: Celine Dion” będzie można oglądać w Prime Video w nieokreślonym jeszcze terminie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *