Caroline Audette, Edward Little / Leavitt / Polska jeździ po St. Dom’s / Winthrop / Grey-New Gloucester / Monmouth

AUBURN – Caroline Audette pomogła Edwardowi Little’owi / Leavittowi / Polsce zbudować prowadzenie, a gole w odpowiednim czasie popchnęły ją do zwycięstwa 5-2 w hokeju dziewcząt nad St. Dominic / Winthrop / Gray-New Gloucester / Monmouth we wtorek w Norway Savings Bank Arena.

Audette strzelił dwa gole i asystował przy kolejnym.

Pochwaliła wysiłki Red Hornets, zwłaszcza po porażce 4:3 z Winslowem / Gardinerem / Cony / Messalonskee / Lawrence / Brewerem w poniedziałek.

„Zdecydowanie jest ciężko (wrócić i zagrać następnego dnia), zwłaszcza grać z jednym z naszych największych rywali, St. Doma – powiedziała Audette. „Trudno jest wrócić po (ciężkiej) porażce i nadal mieć głowę do góry i mentalnie przygotować się do wielkiego meczu”.

Trenerka Red Hornets, Dana Berube, powiedziała, że ​​podejmowanie decyzji stanowi różnicę między tymi dwoma meczami.

„Zrobiliśmy właściwe podanie we właściwym czasie” – powiedział Berube. „Myślałem, że nasze podejmowanie decyzji było trochę lepsze. Mieliśmy ciężką noc (poniedziałek). Przypomniałem dziewczynom: hokej może być bardzo upokarzający i musisz ciężko pracować przez trzy okresy – zawsze musisz szanować przeciwnika i przygotować się do meczu ”.

Edward Little/Leavitt/Polska (7-5-2) objęli prowadzenie 1:0 na początku pierwszego okresu, kiedy Kylee Spugnardi wjechał w strefę ofensywy i rzucił krążek Caroline Audette, która schodziła z prawego skrzydła. Audette z prawego koła strzelił krążkiem obok bramkarza Saints, Abrianny White (16 rzutów obronnych).

św. Trener Doma, Paul Gosselin, powiedział, że nie przejmuje się zbytnio przegraną 1:0 w tym momencie.

„Byliśmy całkiem wyrównani (w pierwszym okresie)” – powiedział Gosselin. – Byliśmy może trochę konserwatywni i mieli jeden gol – to było ładne podanie i dobry strzał – myślałem, że w tym momencie jesteśmy na dobrej pozycji.

Największą szansę Świętych (5-7) w pierwszym meczu mieli w połowie okresu, gdy napastnik Emma Roy gonił krążek w pobliżu bramki, ale dostała presji ze strony obrońców Edwarda Little’a / Leavitt / Poland i krążek zjechał. Kij Roya, zanim oddała strzał.

READ  Wizz Air ma umowę na połączenia dowozowe na krótkich dystansach z polskim LOT-em

„Tak, nie mogła oddać strzału i (ona) chybiła w ucieczce” – powiedział Gosselin. „Jeśli włożymy (tego), to będzie to inna gra”.

The Red Hornets mieli problemy z oddaniem strzałów w pierwszym okresie i na początku drugiego okresu. Zaczęli strzelać więcej krążków na bramkę w połowie okresu, ale nie zdobyli ponownie gola, dopóki Sophia Hartley nie zdołała odbić strzału Audette na cztery minuty przed końcem. Spugnardi zanotowała swoją drugą asystę na bramce.

Audette strzeliła swojego drugiego gola na dwie i pół minuty przed końcem meczu. Zjechała lewym skrzydłem do strefy ofensywnej, a następnie skręciła w kierunku siatki i znalazła dziurę między słupkiem a prawym ramieniem białych, aby zrobić 3-0. Hartley miał asystę.

Berube powiedział, że kazał Audette strzelać częściej. Jej drugim celem był przypadek, w którym normalnie próbowałaby spasować.

„Nikt tego nie przewidział. Myślę, że ludzie myślą, że normalnie biorę to do góry (lód) i przekazuję do ostatniej minuty (kolega z drużyny) ”- powiedział Audette. „Myślę, że kiedy strzelałem, wszyscy byli trochę zaskoczeni”.

Obrońca Maddie Weymouth umieściła Świętych na szachownicy na początku trzeciej tercji.

„Maddie była na miejscu i oddała strzał; Myślę, że bramkarz został prześwietlony i (Weymouth uderzył w daleki słupek) ”- powiedział Gosselin.

Kilka minut później doszło do szamotaniny przed siatką Red Hornets i St. Dominic / Winthrop / Gray-New Gloucester / West Duffy z Monmouth strzelili gole, zmniejszając deficyt do 3-2.

Megan Lachance odzyskała dwubramkową przewagę Edwarda Little’a w połowie trzeciej tercji.

„Nie podobał mi się nasz start do trzeciego miejsca, ale podobało mi się to, jak zachowaliśmy spokój, trzymaliśmy się tego” – powiedział Berube. „Megan Lachance, kolejny wielki cel dla niej. To było świetne. „

Święci wybili karnego na cztery i pół minuty przed końcem meczu, ale nie byli w stanie wydostać krążka ze strefy defensywnej do końca gry.

READ  Wzrost płac w leśnictwie, górnictwie i energetyce zwiększa zarobki w Polsce

„Nie jestem pewien, w jaki sposób zostaliśmy przypięci. Myślę, że trochę zabrakło nam gazu ”- powiedział Gosselin.

Gianna Castagna strzeliła gola w ostatnich dwóch minutach, zwiększając przewagę Red Hornets do 5-2.

Bramkarz McKenzi Horton zatrzymał osiem strzałów dla Red Hornets.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.